اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیدا کردن این دختر و مادر بعد از 80 سال (عکس)

پیدا کردن این دختر و مادر بعد از 80 سال (عکس)

پیدا کردن این دختر و مادر بعد از 80 سال (عکس)

 

بازنشسته ایرلندی که در پرورشگاه بزرگ شده بود دیدار غافلگیر کننده ای با مادر 103 ساله خود پس از شش دهه جستجو داشت به گزارش ایران ناز پیر زن 81 ساله در پرورشگاه خانه بتانی در دوبلن بزرگ شد

 

درباره مادرش که او را به دنیا آورده بود اطلاعی نداشت اما پس از جستجوی 61 ساله و درخواست برنامه لایولین بازدید کوتاهی از مادرش “الیزابت” که اسکاتلندی بود داشت او گفت:

 

وقتی این را شنیدم، هیچ چیز مرا بازنداشت تا او را ببینم این دیدار شادی بخش، پایان جستجویی را نشان داد که مکن در سن 19 سالگی شروع کرد.بعد از آن که مادرش را دید و در آغوش گرفت مکن گفت:نمی دانی چه بلایی سرم آمده است. خیلی خوشحالم.

 

مادرش “الیزابت” 22 ساله بود که در آگوست 1937 در دوبلن ، مکن را به دنیا آورد و به دلیل شرایطی که داشت کودکش را به پرورشگاه داد مکن در پنج ماهگی او به کلیسای کوچک یتیم خانه ایرلند در شهری که در آنجا زندگی می کرد منتقل شد تا زمانی که 17 ساله شد و سپس ازدواج کرد.

 

سالها بعد در 11 آوریل، همسرش جرج 82 ساله و یکی از دخترانش و خانم مکن از ایرلند رفتند. خانواده او نگران این سفر بدون دعوت بودند اما خانم مکن مصمم بود که با مادر واقعی اش ملاقات کند.

 

بالاخره لحظه دیدار فرا رسید و این مادر و دختر بعد از بیش از 80 سال با هم دیدار کردند ؛ او شوکه شده بود که مادرش هنوز زنده است. او وقتی فهمید مادرش زنده است نمی توانست باور کند و خودش را شادترین فرد زنده توصیف می کرد.

 

خانم مکن برای اولین بار با شنیدن صدای “شگفت آور” او با تلفن صحبت کرد و گفت تنها کاری که می خواست انجام دهد این بود که او را ملاقات کند.او به تلگراف بلفست گفت:”

 

پیدا کردن این دختر و مادر بعد از 80 سال (عکس)

 

من رفتم تا او را ببینم او زیباترین بانو و صاحب یک خانواده دوست داشتنی بود ؛آن ها به من خوش آمد گفتند، آن ها مرا پذیرفتند و من با مادرم حرف زیادی زدم. می دانم او مادرم است و آن را به او گفتم :

 

می دانی که دختر تو هستم و او به من نگاه کرد و دستم را گرفت، با هم گپ زدیم و بین ما دو نفر چنین رابطه ای بی نظیری به وجود آمد من در این سفر چند روزه متوجه شدم که برادر دارم.

 

بعد از سه روز خانم مکن به خانه اش برگشت او گفت:مادرم به من گفت:آه، دوست دارم برایت چای درست کنم، اما فکر نمی کنم بتوانم و من بهش گفتم که نگران نباش من چای نمی خواهم، فقط می خواهم با شما صحبت کنم.

 

او به بی بی سی گفت:” فکر نمی کنم کاری انجام دهم [ از آن زمان که بازگشته است ] آن قدر خوشحال هستم که می خواهم آواز بخوانم نمی دانی چه بلایی سرم آمده است، فقط می دانم که خیلی خوشحالم.