عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

چاقی خانم بازیگر مشهور بخاطر دونالد ترامپ (تصاویر)

مجموعه : مجله خبری روز
چاقی خانم بازیگر مشهور بخاطر دونالد ترامپ (تصاویر)

چاقی خانم بازیگر مشهور بخاطر دونالد ترامپ

 

به گزارش ایران ناز دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا با اظهار نظرها و سخنان جنجالیش همیشه خبر ساز است . سخنان جدید دونالد ترامپ درمورد جاسوسی کردن اوباما و شنود تلفن های ترامپ سوژه رسانه ها شده  و سبب مخالفت و واکنش خیلی از افراد علیه این رئیس جمهور جنجالی شده است .بازیگر و خواننده کهنه‌کار آمریکایی در توییتی نوشت حرف‌های عجیب و غریب و ادعاهای ترامپ موجب بالارفتن وزن او شده است.

 

به گزارش ایران ناز، باربارا استرایسند در توییتی نوشته‌ است صبح را با نوشیدن مایعات شروع می‌کنم اما وقتی خبرهای صبحگاهی را می‌شنوم معده‌ام را با خوردن پنکیک‌ها و شیره افرا پر می‌کنم.

 

بازیگر نامدار آمریکایی با اشاره به اینکه اخباری که از سوی ترامپ منتشر می‌شود باعث شده او وزنش بالا برود دیروز با انتشار این توییت افزود: دونالد ترامپ باعث افزایش وزن من شده است.

 

چاقی خانم بازیگر مشهور بخاطر دونالد ترامپ (تصاویر)

 

این کامنت پس از آن منتشر شد که ترامپ ادعا کرده در جریان رقابت‌های انتخاباتی ۲۰۱۶ اوباما گفتگوهای وی را در برج ترامپ شنود می‌کرد.وی روز یکشنبه از کنگره خواست تا دستور بررسی در این باره داده شود.

 

استرایسند در این باره نوشت: ترامپ اوباما را متهم کرده که تلفن‌های او را شنود می‌کرده است. واقعا زمانه دیوانه‌ای شده است. وقت خوردن پنکیک‌های بیشتر.

 

البته استرایسند پیشتر هم از ترامپ حمایتی نکرده بود و در دوره انتخابات با انتشار مقاله‌ای با عنوان «بی‌مدرک، بی‌پروا،عاری از شرم، بی‌فکر و بی‌عاطفه: رییس جمهور منتخب ما» اعلام کرده بود حضور او در دفتر ریاست جمهوری خطرناک و نامناسب است.

 

وی پس از سخنان مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب از وی حمایت کرده بود و گفته بود حرف‌های استریپ را قبول دارد. استرایسند درباره ترامپ گفته بود: شما نمی‌توانید هیچ یک از حرف‌های او را باور کنید.

 

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی