عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

چهره خاص این دختر مدل جنجالی شد +تصاویر

چهره خاص این دختر مدل جنجالی شد +تصاویر

چهره خاص این دختر مدل جنجالی شد +تصاویر

 

چهره دختر نوجوان مانکن برای او دردساز شد ! به گزارش ایران ناز مدل عجیب ابروهای این دختر باعث شد مردم به او زایدی واکنش نشان بدهند ! کامنتهای توهین آمیز و تمسخر آمیز خطاب به وی او را رنجانده اما میگوید به خاطر ابروهای خاصش مدل شده است!

 

به گزارش ایران ناز، یک نوجوان ۱۷ ساله به نام ناتالیا کاستلر پس از آن که موفق شد با یک شرکت شوی لباس قرار ببندد به دلیل داشتن ابروهای پرپشت و نامتعارف مورد حمله و توهین کاربران اینترنتی قرار گرفت.

 

ناتالیا کاستلر در گفتگو با مجله دبلیو ( W ) گفته:

 

« ابروهایم چیزی بود که در کودکی همه درباره اش نظر می دادند. من به خاطر پرپشتی و کشیده بودن ابروهایم همیشه مورد تمسخر و آزار قرار می گرفتم تا جایی که تصمیم داشتم آنها را بتراشم، اما الآن که مدل هستم دیگر این موضوع برایم اهمیتی ندارد، من ابروهایم را دوست دارم این ابروها مرا از دیگر مدل ها متمایز میکند و به نوعی علامت تجاری شرکت ما به حساب می آید. با خودم می گویم ای کاش همیشه از ابروهایم راضی بودم و اینقدر خودم را به خاطرشان اذیت نمی کردم »

 

با وجود اینکه ناتالیا با شرکت نایکست مدلز قرار داد بسته اما هنوز هم برخی افراد با قرار دادن کامنت های توهین آمیز موجب ناراحتی و رنجش او می شوند، او در این باره میگوید:

 

« بسیاری از افراد نظرات بدی درباره ابروهایم در اینستاگرام می گذارند اما من تسلیم نمی شوم، زیرا این همان چیزی است که آنها می خواهند »

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر سفر سومین مانکن مشهور به ایران برای عمل زیبایی بینی

 

این خانم مانکن زیبا قبلا یک پسر بوده! (عکس)

 

چهره مانکن زیبا پس از اعتیاد به شیشه! (عکس)

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی