اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کار قاتل ستایش به تیمارستان کشید +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
کار قاتل ستایش به تیمارستان کشید +عکس

 کار قاتل ستایش به تیمارستان کشید

 

قاتل ستایش که با حکم اعدام روبرو است ، به علت حالات روحی و روانی و بیماری روانی به تیمارستان رفت .به گزارش ایران ناز امیر حسین نوجوان 17 ساله ای که مرتکب تجاوز و قتل ستایش دختر 6 ساله افغان شده و سپس جسد وی را با اسید سوزانده بود به خاطر مشکلات روانیش  در بیمارستان رازی بستری شد . وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از بستری شدن موکلش در بیمارستان رازی به دلیل مشکلات روانی خبر داد.

 

مجتبی فرحبخش گفت: موکلم حدود دو روز پیش به دلیل مشکلات روانی از کانون اصلاح و تربیت به بیمارستان رازی در شهر ری منتقل و بستری شد؛ البته وی قبلا از یکسری مشکلات روانی رنج می برده است.

کار قاتل ستایش به تیمارستان کشید +عکس

امیر حسین قاتل ستایش 6 ساله

 

وی با اعلام رضایت و تشکر از نجابت و حجب و حیای خانواده ستایش گفت: خانواده ستایش انصافا هیچ وقت حالت تهاجمی و بی احترامی نه در جلسه دادگاه و نه خارج از جلسه دادگاه نسبت به ما نداشته و ندارند.

 

به گزارش ایسنا، فرحبخش وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» ۴ آبان ماه  از ارایه لایحه اعتراضی به دادگاه خبر داده بود.

 

بنا بر اعلام نظر عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای دم «ستایش قریشی»، قاتل این پرونده، به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و ۷۴ ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم شده است.

 

رسیدگی به پرونده «ستایش» ۲۴ شهریورماه در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.

 

مطالب مرتبط:

 

افشاگری هولناک قاتل ستایش از روش تجاوز جنسی اش+عکس

 

دختر بچه ای که بخاطر تجاوز پدرش جانش را از دست داد (عکس)

 

عروس های زیر 10 سال در افغانستان! +تصاویر عجیب