اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کاهش وزن و لاغر شدن سریع در خواب

کاهش وزن و لاغر شدن سریع در خواب

به گزارش ایران ناز برای شما کاهش وزن و لاغر شدن سریع در خواب در این بخش قرار داده ایم. سوخت‌وساز بدن نقش مهمی در کاهش وزن دارد و این فرایند در زمان خواب نیز در بدن دیده می‌شود. مصرف نوشیدنی پروتئینی با کالری حدودی 150 باعث می‌شود

 

سوخت‌وساز بدن سرعت یافته و ماهیچه‌ها بازسازی شوند. جدا از اینکه خوابیدن در اتاق خنک راحت‌تر است، خنک نگه‌داشتن اتاق به کاهش وزن شما نیز کمک می‌کند. دمای اتاق را بین 18 تا 22 درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم کنید، دمای ایده آل 20 درجه‌ی سانتی‌گراد است.

 

کاهش وزن و لاغر شدن سریع در خواب

 

این دما بدن را در دمای بهینه برای کاهش وزن و یک خواب راحت قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید در زمان خواب چربی‌های اسیدی را از بدن بیرون کنید قبل از خواب آب قلیایی بنوشید. چربی اسیدی است و میزان اسیدی بودن بدن افراد در ساعت دو شب در بالاترین حد است.

 

با نوشیدن آب قلیایی قبل از خوابیدن و قبل از خارج شدن از رختخواب به بدن کمک می‌کنیم در کنار حفظ آب موردنیاز خود اسیدها را دفع کند. ما در خواب تعریق می‌کنیم. چرخه‌ی جذب و تعریق غذا در بدن نیز بیشتر 8 شب تا 4 صبح است و چرخه‌ی پاک‌سازی بدن 4 صبح تا نیمه‌شب می‌باشد.

 

کاهش وزن و لاغر شدن سریع در خواب

 

اگر دچار کم‌آبی شده باشید بدن آب کافی برای تعریق نداشته و چربی را در خود نگه می‌دارد. بنابراین همان‌گونه که نوشیدن آب و حفظ رطوبت بدن در طول روز مهم است نوشیدن آب قبل از خواب نیز می‌تواند به کاهش وزن مؤثر شما در طول خواب کمک کند.

 

نعناع برای کاهش وزن فوق‌العاده بی‌نظیر است و مانع گرسنگی فرد می‌شود. نعناع به کاهش وزن و کنترل اشتها کمک می‌کند. یک شمع نعناعی روشن کرده و یا قبل از خواب عصاره‌ی نعناع استشمام کنید. با این کار در خواب سوخت‌وساز بدن شما تغییر خواهد کرد.