عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کاهش وزن 96 کیلویی این بازیگر مرد ایرانی (عکس)

کاهش وزن 96 کیلویی این بازیگر مرد ایرانی (عکس)

کاهش وزن 96 کیلویی این بازیگر مرد ایرانی (عکس)

 

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 5 بهمن 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه شبی شلوغ را پشت سر گذاشت و میزبان افراد زیادی در خندوانه بود. در ادامه با ایران ناز همراه باشید

 

در بخش ابتدایی برنامه خندوانه نیما شعبان نژاد در نقش کیا همراه خندوانه ای ها شد و بعد از آن مهران غفوریان به عنوان کمدین به خندوانه آمد و بازی پانتومیمی بین آنها در برنامه شب گذشته برگزار شد.

 

در بخش بدانگاه دکتر محسن عبداللهیان هم همراه خندوانه ای ها شد و در بخش بعدی خسرو احمدی به عنوان مهمان در برنامه خندوانه حضور داشت.خسرو احمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته روی صندلی خندوانه نشست و به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

 

کاهش وزن 96 کیلویی این بازیگر مرد ایرانی (عکس)

 

رامبد جوان به عنوان سوال ابتدایی از خسرو احمدی درباره کاهش وزنش پرسید که گفت :من 96 کیلو از وزنم را در چهارسال کم کردم و این موضوع با تعجب رامبد جوان همراه بود و خسرو احمدی ادامه داد :من خیلی زانو درد گرفتم و در یکسال اول هرروز کوه میرفتم و با وجود اینکه بدن نرمی داشتم و در جوانی مدال طلای ژیمناستیک گرفتم،

 

وقتی ازدواج کردم دستپخت خوب همسرم بیچارم کرد و شش ماه بعد از ازدواج با یه اضافه وزن عجیب مواجه شدم و ورزش و درکنارش کم کردن غذا باعث شد که بتونم وزنم را کاهش بدم و به مردم توصیه هایی برای کاهش وزن کرد.

 

خسرو احمدی درباره کارهای این روزهایش گفت :من با پسرم علی درگیر یک تئاترم و خداروشکر میکنم که علی در کنار تحصیلاتش توانست موفق باشد .مهمان خندوانه درباره النگ و دولنگ و موفقیتی که بعد از پخش اولین قسمتهای آن حاصل شد گفت و بعد از آن خاطره ای از زمان بازی پخش این برنامه محبوب گفت و از اینکه مادرش هم از بازی او در النگ و دولنگ خیلی خوشحال بود صحبت کرد.

 

کاهش وزن 96 کیلویی این بازیگر مرد ایرانی (عکس)

 

خسرو احمدی درباره بخشی از بازی در النگ و دولنگ گفت :در قسمتی از این برنامه قرار بود من چلوکباب ، موز و خیلی چیزهای دیگه بخورم و من 12 بار همه اینها را خوردم و یکسال بعد آقای طهماسب باز هم خاطره ای از خوردن من تعریف میکرد و باید بگم که ایرج طهماسب یکی از بهترین هاست و الان 3 دهه از حضور او میگذره اما همچنان محبوب است.

 

بازیگر مهمان خندوانه درباره قطار ابدی صحبت کرد و درباره بچه هایش گفت و ارژنگ امیرفضلی درباره خسرو احمدی گفت :میدونید خسرو به چی نمیتونه بگه نه ؟ خسرو تا سه سال پیش به چیپس و ماست اصلا نمیتونست نه بگه و من همیشه میگفتم میمیری خسرو ولی خداروشکر نمرد و لاغر کرد. خسرو احمدی هم در ادامه صحبت های ارژنگ گفت :الان ولی خداروشکر میتونم به غذا نه بگم .

 

خسرو احمدی هم در ادامه به علاقه زیادی که هنوز هم به خوردن غذا دارد گفت و از ته چین به عنوان غذای مورد علاقه اش صحبت کرد و از اینکه همسرش ته چین های خوبی درست میکرد گفت و در پایان با یک لبخند 20 ثانیه ای از همراهان خندوانه خداحافظی کرد.