عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

آموزش تهیه کاپوچینو با شکلات سفید و کرم کارامل

آموزش تهیه کاپوچینو با شکلات سفید و کرم کارامل

کاپوچینوی خوشمزه با شکلات سفید و کرم کارامل

 

اگر با ما در این مطلب از ایران ناز همراه باشید ، میخواهیم طرز تهیه یک کاپوچینوی بسیار خوشمزه و شیک را آموزش دهیم تا با تهیه آن روزی به یاد ماندنی را در کنار عزیزانتان تجربه کنید . همراهان گرامی ایران ناز شما میتوانید با این دستور العمل طرز تهیه کاپوچینوی شکلاتی و کاراملی ، قهوه دلخواه خود را در خانه درست کنید و با رفع نیاز خود به کافی شاپ ها کلی پول پس انداز کنید. می توانید بدون اسپرسو ساز یک شما می توانید با شکلات سفید کاراملی کاپوچینو درست کنید. دفعه بعدی که به چیزی شیرین و گرم در هوای سردزمستان نیاز داشتید، به این نوشیدنی دلچسب فکر کنید.

 

مواد لازم برای کاپوچینو با شکلات سفید و کارامل:

 

قهوه قوی

شیر پر چرب

کف ساز دستی شیر

شکلات سفید

سس کارامل

لیوان قهوه

 

طرزتهیه کاپوچینو با شکلات سفید و کارامل :

 

در یک قهوه جوش کوچک یک قهوه ی قوی دم کنید. برای درست کردن آن، به دو برابر دانه ی قهوه نیاز دارید که معمولا برای درست کردن یک فنجان قهوه استفاده می کنید.بدون اینکه شیر را به نقطه ی جوش برسانید، حدود 120 تا 150 گرم شیر را روی اجاق یا در مایکروفر حرارت دهید.

 

با استفاده از یک ظرف مخصوص مایکروفر، حدود 1 قاشق غذاخوری تکه های شکلات سفید را ذوب کنید. در عین حال اگر مایکروفر ندارید، می توانید آن را به روش بن ماری ذوب کنید.شیر داغ را در یک لیوان بریزید و با استفاده از یک کف ساز شیر دستی شیر را هم بزنید تا فوم ایجاد شود.

 

مقداری شکلات سفید ذوب شده را کف لیوان سرو قهوه بریزید و روی آن سس کارامل بریزید. حدود 60 گرم قهوه روی ان بریزید و در صورت تمایل هم بزنید. سپس حدود 120 گرم شیر گرم روی آن بریزید و روی آن را با کف شیر بپوشانید. در صورت تمایل باز هم روی آن سس کارامل بریزید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

طرز تهیه کاپوچینو خامه ای

 

طرز تهیه نوشیدنی کاپوچینو خامه ای