عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کثیف ترین زندانی در سلول زندان خودکشی کرد (عکس)

کثیف ترین زندانی در سلول زندان خودکشی کرد (عکس)

کثیف ترین زندانی در سلول زندان خودکشی کرد

 

ماموران زندان هنگام چک کردن زندانیان در سلولهایشان متوجه شدند زندانی کثیف و شرور خود را حلق آویز کرده است ! به گزارش ایران ناز این زندانی شرور حتی به کودک سه ماهه نیز تجاوز کرده بود! جنازه رابين هوليسن در حالي که خود را در زندان دار زده بود يافت شد. به گزارش ایران ناز متجاوز شيطان صفت کودکان خود را به دار آويخت

 

يکي از شرورترين مجرمان متعرض که به جرم همدستي با 6 مجرم ديگر به علت آزار و اذيت کودکان به مدت 24 سال زندان محکوم بود، روز جمعه خود را به دار آويخت.

 

کثیف ترین زندانی در سلول زندان خودکشی کرد (عکس)

 

اين مجرم شيطان صفت هنگام تعرض به کودکان از خود فيلم مي‌گرفت و فيلم‌ها را آنلاين در اينترنت پخش مي‌کرد. اين مجرم 31 ساله اعتراف کرده بود که حتي به يک کودک 3 ماهه تجاوز کرده و فيلم آن را نيز پخش کرده بود. اين پرونده يکي از وحشتناک‌ترين و دردناک‌ترين پرونده‌هاي سو ءاستفاده کودکان شناخته شده‌است.

 

کثیف ترین زندانی در سلول زندان خودکشی کرد (عکس)

 

اين مجرم که اهل بدفوردشاير بود پس از محکوميتش اسم خود را به جيمز کينگ تغيير داد. او روز جمعه در زندان بيريستول در سلولش خود را به دار آويخت و بدن بي‌جانش توسط امدادگران به بيمارستان منتقل شد. او پس از دو روز بستري شدن در بيمارستان جان خود را از دست داد.

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز به کودک 3 ساله و قتل او

 

از دست خانواده شوهر خودکشی کردم نجاتم دهید

 

شوهرم روزی 15 بار از من رابطه جنسی میخواهد

 

زن معتاد به ازدواج به دنبال بیست و چهارمین شوهر!