کشف حجاب مهناز افشار در کریسمس + عکس

کشف حجاب مهناز افشار در کریسمس + عکس

کشف حجاب مهناز افشار

مهناز افشار  بازیگر شناخته شده سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. عکس بی حجاب مهناز افشار کنار درخت کریسمس در بسیاری از شبکه های اجتماعی بازنشر شد. مهناز و خواهرزاده اش کنار درخت کاج کریسمس عکسی به یادگار گرفتند. این عکس توسط خواهرزاده این بازیگر منتشر شده است. افشار طی روزهای اخیر در فعالیت های اجتماعی زیادی حضور پیدا کرده است.

کشف حجاب مهناز افشار در کریسمس + عکس

عکس جنجالی از کشف حجاب مهناز افشار در آلمان

 موفقیت ها و فعالیت‌های اجتماعی اش در سال‌های اخیر او را به یکی از سلبریتی‌های جنجالی در ایران تبدیل کرده است. عکس مربوط به کشف حجاب این بازیگر جنجالی 42 ساله کشورمان را در زیر مشاهده کنید.

کشف حجاب مهناز افشار در کریسمس + عکس

عکس لورفته و جنجالی افشار در کریسمس را در این صفحه ببینید .

مهناز متولد ۲۱ خرداد سال ۱۳۵۶، در تهران است. دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت و در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان، استاد برجسته تئاتر و بازیگری تعلیم دید. زندگی در یک خانواده مذهبی باعث شد که او با محدودیت‌ها و نارضایتی‌هایی برای کار بازیگری روبه رو شود، اما نارضایتی خانواده در نهایت نتوانست فعالیت حرفه‌ای او را محدود کند.

کشف حجاب مهناز افشار در کریسمس + عکس

او با بازی در فیلم سینمایی شور عشق در سال 1379 شناخته شد و به شهرت رسید. شور عشق داستان دختر و پسری را روایت میکند که عاشق هم هستند و بخاطر مخالفت های خانواده ها به یکی از شهرهای شمالی فرار میکنند،  افشار در این فیلم در کنار بهرام رادان به ایفای نقش پرداخت و توانست بخوبی از پس نقشش برآید.