اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی بخاطر بیماریش (عکس)

کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی بخاطر بیماریش (عکس)

کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی بخاطر بیماریش (عکس)

 

خواننده مشهور و زیبا از بیماری شدید خود خبر داد . هیفا وهبی خواننده سرشناس لبنانی که طرفداران بسیاری در میان اعراب دارد به طور موقت از فعالیت های هنری اش کناره گیری کرد و علت آن را بیماری عنوان نمود.

 

به گزارش ایران ناز هیفاء وهبی خواننده و مدل 43 ساله بخاطر بیماری و شرایط جسمانی اش فعلا فعالیت های هنری خود را متوقف کرد

 

سلبریتی لبنانی، هیفاء وهبی گفت: هر گونه فعالیّت هنری و یا حضور رسانه ای را به دلیل بحران ناگهانی برای سلامتی اش که از یک ماه پیش شروع شده تعلیق می کند.

 

هیفاء وهبی در توئیت خود برای نخستین بار از بیماری اش نوشت: از فقدان و عدم مشارکتم در هر گونه فعالیّت هنری و رسانه ای به خاطر ناخوش احوالی که یک ماه است دچار آن شده ام عذرخواهی می کنم. برایم دعا کنید و ان شاء الله به زودی برمی گردم، خدا را سپاس برای همه چیز.

 

آخرین حضور هیفاء وهبی در اینستاگرام در ماه رمضان بود که هیفاء وهبی در آن یک شلوار و کت سفید و پیراهنی سیاه پوشیده و استایل خود را با دستکش های چرمی اش کامل کرده بود.

 

کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی بخاطر بیماریش (عکس)

 

کناره گیری خواننده لبنانی از دنیای هنر بخاطر بیماری.آخرین عکس هیفاء وهبی

 

هیفاء وهبی در ماه مبارک امسال با توئیت ديگری هم خبر ساز شده بود. او در توئیت خود بازی محمد ممدوح در نقش قابیل را در یک سریال رمضانی ۲۰۱۹ ستود، این درحالی است که محمد ممدوح به دلیل کیفیّت نقش آفرینی اش با انتقادات زیادی روبرو شده بود.

 

هیفاء وهبی، خواننده و مدل ۴۳ ساله لبنانی در فهرست زیباترین زنان خاورمیانه قرار دارد و یکی از شناخته شده ترین سلبریتی های آسیایی در دنیا است.

 

او از سال 1995 و با شرکت در مسابقه دختر شایسته لبنان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد. او سپس قدم به عرصه موسیقی گذاشت و توانست لقب یکی از محبوبترین خواننده های جهان عرب را از آن خود کند.

 

تصویر او بر روی جلد بیش از ١٠٠ مجله ظاهر شده است و او بارها در لیست زیباترین زنان خاورمیانه و زیباترین زنان جهان جای گرفته است..