اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

 

طراح لباس مشهور بین المللی برای عروسی پسر خودش سنگ تمام گذاشت و گرانترین لباس عروسی که میتوانست را طراحی کرد ! به گزارش ایران ناز این طراح با نام صعب تاکنون برای سلبریتی های معروفی چون هاله بری، بیانسه ، ملکه رانیا،،آنجلینا جولی ،سلن دیون ،اوا گرین ،نیکی میناژ و… لباس های خاص دیزاین کرده است.

 

الی ساب (صعب ) طراح لباس برند «وت کوتور» لبنانی برای عروسش زیباترین و گرانقمیت ترین لباس عروسی که تا کنون طراحی کرده بود را دیزاین و اجرا کرد .

 

الی صعب در طراحی هایش به استفاده از پارچه های لطیف، سنگ های گران قیمت ،کریستال ، مروارید دوزی معروف است.

 

مراسم عروسی پسر الی صعب سه روز متوالی برگزار شد . لباس نخستی که «کریستیانا صعب» عروس خانواده صعب در روز اول برای مراسم کلیسا برتن کرد در واقع لباس اصلی این مراسم بود که دنباله 5/4 متری داشت. سنگ ها و کاردست های روی این دنباله، چشم هر بیننده ای را خیره می کرد، دوخت این لباس 450 ساعت زمان برد و 20 نفر به صورت همزمان بر روی این لباس کار کردند .

 

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

 

خط های عمودی بالاتنه این لباس به اندام عروس جلوه ای دو چندان بخشیده و استفاده از سنگ های بزرگ در بالای لباس، عروس را از پوشیدن هر گونه جواهراتی معاف نموده است .

 

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

 

پیراهن کوتور دیگر لباس خاص عروس خانم در مراسم روز دوم بود که آن هم بسیار می درخشید. این لباس به رنگ بژ کمرنگ ،دکلته و با سه و نیم متر دنباله، مملو بود از سنگ های برند سواروفسکی.

 

خلق این لباس 700 ساعت زمان برده بود الی سب پیش از این، لباس روز دوم مراسم را روی صحنه مد برده و بر تن مانکن هایش نشانده بود.

 

در روز سوم کرستیانا یکی از لباس های سرهمی کوتور همراه با کمربندطلایی و یک شنل سنگ دوزی شده را انتخاب کرده بود . عروس در هر سه مراسم، آرایش طرح اروپایی با موهایی بلند نیمه باز را برای خود برگزیده که البته این دیزاین به وی جلوه ای دو چندان بخشیده است .

 

گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

 

صعب لباس همسر خود را نیز در این مراسم طراحی و اجرا کرد که در عکس زیر می بینید. او دیزاین های ساده و تک رنگ را برای لباس های همسرش برگزیده زیرا که در فرهنگ غرب و شرق معتقدند در شب عروسی تنها عروس است که باید در نهایت درخشش و توجه باشد و مهمانان در مرتبه دوم قرار دارند.

 

گرچه لباس همسر صعب نیز بسیار استایلیش و شیک بود ولی در عین حال با خطوطی ساده و بدون حاشیه طراحی شده بود .

 

استایل لباس های طراحی شده سب ترکیبی از فرهنگ غرب و شرق را توامان دارد و بهره گیری از پارچه های لطیف و فاخری چون ارگانزا ، تافته ، ساتن از المان های دیزاین های اوست .

 

الی ساب (صعب ) به سرعت در بیروت به خاطر لباس های فاخر و زنانه اش شهرت یافت و سلبریتی ها خواهان استفاده از طراحی های او شدند و این مهم به آوازه وی افزود .

 

برند «وت کوتور» شعبه هایی در پاریس ،لندن ،نیویورک ، ژنو، دوبی و… دارد . صعب تاکنون برای سلبریتی های معروفی چون هاله بری، بیانسه ، ملکه رانیا (مراسم تاج گذاری ) ،آنجلینا جولی ،سلن دیون ،اوا گرین ،نیکی میناژ و… لباس های خاص دیزاین کرده است.