عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کاهش وزن 114 کیلویی این فرد به عشق فرزند (عکس)

کاهش وزن 114 کیلویی این فرد به عشق فرزند (عکس)
این مرد زمانی از دیده شدن در مراکز عمومی خجالت میکشید، اما اکنون پس از 114 کیلو کم کردن وزن زندگی جدیدی را در پیش گرفت. به گزارش ایران ناز آقای واین رابینسون 37 ساله پس از آنکه پی برد بدلیل سایز اندامش چیزهای زیادی را در زندگی از دست داده است، نه ماه گذشته را تحت یک رژیم سخت قرار گرفت.
 
کاهش وزن 114 کیلویی این فرد به عشق فرزند (عکس)
 
آخرین راه برای او جراحی معده در نظر گرفته می شد ، ولی این مرد 196 کیلویی به جای جراحی تصمیم گرفت تغییری در شیوه زندگی و رژیم غذایی خود بدهد. کمتر از یک سال بعد او بیش تر وزن بدنش را از دست داد و گفت هیچ گاه در زندگی احساسی بهتر از این نداشته است.
 
این کاهش وزن چشم گیر در حقیقت زندگی خانوادگی او را نجات داد و 3او اکنون از یک شیوه زندگی فعال لذت برده و نقش یک الگوی خوب را برای سه پسرش ایفا می کند.مردی که به عشق پسرانش 114 کیلو وزن کم کرد مردی که به عشق پسرانش 114 کیلووزن کم کرد.
 
کاهش وزن 114 کیلویی این فرد به عشق فرزند (عکس)

 
بر طبق گفته این مرد، مردم فکر میکنند حتما یک لحظه و اتفاق خاص موجب تصمیم من بر کاهش وزن شده است ولی در حقیقت به وجود آمدن چندین عامل باعث این تصمیم شد. من حتی از ملاقات با پزشک خجالت می کشیدم و واقعا برای سالها به معنای واقعی خودم را ترد کرده بودم. چیزی که بیشتر مرا ترغیب کرد این بود که در این صورت پسرانم بدون پدر بزرگ می شدند ، چرا که در هر جریانی خودم را کنار میکشیدم.