اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قتل دختر 13 ساله تهرانی پس از تجاوز دوست پسرش

مجموعه : مجله خبری روز
قتل دختر 13 ساله تهرانی پس از تجاوز دوست پسرش

رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت که در یکی از روزهای پایانی فروردین امسال مردی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ با ارائه شکایتی گم شدن دختر سیزده ساله اش را اطلاع داد.
 
در پی این شکایت، بازپرس عموزاد دستور تحقیق و پیگیری در این زمینه را در پلیس آگاهی صادر کرد.
با شروع تحقیقات معلوم شد دختر گمشده کمی اختلال حواس دارد و این فرضیه که وی پس از خروج از خانه قادر به یافتن خانه اش نباشد قوت گرفت.
 
کشف جسد
 
در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، چند روز بعد چند جوان کوهنورد در ارتفاعات فراز در غرب تهران درون یک معدن سنگ آهن با دیدن جسد سوخته ای موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دادند و با حضور ماموران و دستور بازپرس ویژه قتل جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
با شروع تحقیقات معلوم شد، عامل جنایت پس از قتل دختر نوجوان برای آن که ردپایی از خود باقی نگذارد جسد را آتش زده است.
 
پس از گذشت چهار ماه از کشف جسد، چند نفر مظنون نیز به دستور قاضی پرونده بازداشت و از آنها تحقیق شده بود.
 
بنا بر این گزارش با پیگیری بازپرس عموزاد سرانجام روز گذشته ردپای یک مرد بیست و شش ساله که با دختر گمشده ارتباط داشت به دست آمد و وی بازداشت شد.
متهم در تحقیقات ابتدا منکر ارتباط و اطلاع از سرنوشت دختر سیزده ساله شد، اما پس از دیدن مدارک جمع آوری شده زبان به اعتراف گشود و عنوان کرد، پس از ارتباط با دختر سیزده ساله او را فریب داده و با کشاندن به معدن متروکه و آزار و اذیت او را کشته و جسدش را آتش زده است.
 
متهم در ارتباط با انگیزه این جنایت گفت: من همسر و فرزند دارم و دختر سیزده ساله مدام مزاحم من می شد و ادامه این موضوع موجب شد تا او را به قتل برسانم.
 
با اعتراف متهم دستور بازداشت موقت وی صادر شد و تحقیق از او ادامه دارد.