عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

وحشت دختر 15 ساله هنگام ازدواج با پیرمرد 90 ساله!!

مجموعه : مجله خبری روز
وحشت دختر 15 ساله هنگام ازدواج با پیرمرد 90 ساله!!
ازدواج یک پیرمرد 90 ساله با دختری 15 ساله در عربستان در ازای مهریه سنگین، باعث محکومیت‌ها و انتقادهای شدید از سوی گروه‌ها و فعالان در رسانه‌های اجتماعی و حقوق بشری این کشور شده است.
 
به گزارش ایران ناز پیرمرد 90 ساله عربستانی پس از فرار عروس 15 ساله به خانه والدینش، اعلام کرد که ازدواجشان کاملا قانونی و درست بوده و برای ازدواج با وی 17 هزار و 500 دلار آمریکا به عنوان مهریه پرداخت کرده است. داماد 90 ساله عربستانی همچنین از پدرزن خود خواسته تا عروسش را به وی بازگرداند یا پول پرداختی را مسترد کند.
 
این پیرمرد 90 ساله عربستانی در منطقه جازان با پرداخت 65 هزار ریال سعودی بعنوان مهریه با این دختر 15 ساله ازدواج کرد. این پیرمرد 90 ساله با تأیید این خبر در پاسخ به رسانه های محلی تأکید کرد که این دختر 15 ساله شب عروسی خود را در اتاق حبس کرد.
 
به همین دلیل برای بازگرداندن عروس و یا مبلغ مهریه به دادگاه مراجعه خواهد کرد. به گفته نزدیکان این دختر 15 ساله در شب عروسی وحشت زده شد، به همین دلیل همسر خود را غافلگیر کرده و در اتاق را قفل کرد و پس از دو روز به منزل خانواده خود بازگشت.

خانم سهیله زین العابدین عضو جمعیت ملی حقوق بشر در عربستان از مسولان و طرفهای ذیربط درخواست کرده است که برای نجات این دختر 15 ساله از فاجعه ای که گرفتار آن شده، به سرعت وارد عمل شوند. به گزارش ایران ناز به نقل از الحیات، سهیله زین العابدین همچنین درخواست کرد با تصویب قانون، ازدواج دختران زیر 18 سال در عربستان ممنوع شود.