اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دعوای خیابانی برای ازدواج با دختر مورد علاقه

مجموعه : مجله خبری روز
دعوای خیابانی برای ازدواج با دختر مورد علاقه

به گزارش ایران ناز: سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت از دستگیری نوجوانانی خبر دادکه به علت نزاع بر سر ازدواج با دختری خودرو مردم را تخریب کردند.

دعوای خیابانی برای ازدواج با دختر مورد علاقه

سرهنگ علی احمد نادری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 22:30 یازدهم اردیبهشت ماه امسال،‌ مرکز فوریت‌های پلیس 110 خبری گزارش مردمی مبنی بر تخریب 8 دستگاه خودرو در منطقه نارمک را دریافت کرد.

وی با بیان اینکه با توجه به حسایت موضوع بلافاصله بلافاصله رئیس کلانتری 127نارمک به همراه معاونت پیشگیری و سرگشت وقت در محل حاضر شد گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که چهار دستگاه پراید، یک دستگاه پژ‍و 405 و یک دستگاه پیکان ، یک دستگاه پرشیا و یک دستگاه 206 که اکثرا از قسمت شیشه عقب در میدان 96 و 98 ، تخریب شده بودند.

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت افزود: درتحقیقات محلی مشخص شد که چند روز پیش میان دو جوان 18 ساله به نام های آرش و سیاوش درگیری بر سر ازدواج با دختری به نام “لیدا”رخ داده و آرش به همراه دو نفر دیگر اقدام به تخریب خودروهای فوق کرده است.

وی افزود: در این راستا بررسی به عمل آمد ماموران موفق شدند سیاوش را در یکی از قهوه خانه‌های محله نارمک دستگیر و آرش را نیز در منزل خود واقع در محله نظام آباد دستگیر کنند و پرونده متهمان ضمن تحقیقات مقدماتی حسب دستور مقام قضایی جهت بررسی بیشتر در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.