اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

یک گربه 18 ماهه شهردار شهر سیبری است (عکس)

یک گربه 18 ماهه شهردار شهر سیبری است (عکس)

یک گربه 18 ماهه شهردار شهر سیبری است (عکس)

مردم این شهر می گویند این گربه حداکثر چیزی که می تواند دزدی کند غذای مخصوص گربه هاست و به همین دلیل به او رای خواهند داد.

 

ساکنین شهر برانوئل در سیبری در تلاش‌اند یک گربه‌ی 18 ماهه‌ی اسکاتلندی به نام بارسیک را به‌عنوان شهردار جدید شهرشان انتخاب کنند.

 

طبق یک رأی‌گیری غیررسمی در صفحه‌ی یکی از رسانه‌های محلی معروف به نام Altai Online، در شبکه‌ی اجتماعی روسی Vk، این گربه 91 درصد از 5400 رأی اتخاذشده را در رقابت با 6 حریف انسان به دست آورد.

 

به گزارش ایران ناز به نقل از «گاردین» با پیگیری همین صفحه، تابلویی تبلیغاتی با مضمون «فقط موش‌ها به بارسیک رأی نمی‌دهند!» در مرکز شهر نصب‌شده است. هرچند باوجود رأی‌گیری اینترنتی آنلاین، بارسیک نمی‌تواند به‌عنوان شهردار انتخاب شود زیرا فرماندار منطقه الکساندر کارلین و شورای شهر، شهردار را انتخاب خواهند کرد.

 

یک گربه 18 ماهه شهردار شهر سیبری است (عکس)

 

بد شد! زیرا 700،000 شهروند برانوئل دلایل منطقی برای اعتماد نکردن به رهبران انسانی دارند. شهردار سابق شهر، ایگور ساوینتسو، از سال 2010 تا ماه اوت سال گذشته که به اتهام سوءاستفاده از قدرت از مقامش برکنار شد، شهر را اداره می‌کرد. به گزارش «گاردین» وی اراضی شهرداری را به سازمان‌های وابسته به آشنایان خود می‌فروخت. به‌علاوه پسر او به نام ماکسیم هم به اتهام کلاه‌برداری و اختلاس در انتظار برپایی دادگاه خود به سر می‌برد.

 

برخی از مردم درباره دلیل انتخاب گربه به عنوان شهردار می گویند: حداکثر چیزی که یک گربه می تواند بدزدد غذای مخصوص گربه هاست!