اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تصادف هولناک عوامل سریال پایتخت 2 و قطع پای …

مجموعه : مجله خبری روز
تصادف هولناک عوامل سریال پایتخت 2 و قطع پای …
در حادثه تصادف عوامل سریال پایتخت 2 که در جاده سیرجان- کرمان رخ داد، 3 نفر مجروح شدند که پای یکی از آنان به نام جواد باقری از زانو قطع شد. به گزارش ایران ناز مجتبی خالدی، کارشناس مسئول مرکز عملیات بحران اورژانس کشور در گفت و گو با فارس، با اعلام این خبر افزود: حادثه تصادف تعدادی از عوامل سریال پایتخت 2 ساعت 9 صبح روز اول فروردین در جاده سیرجان به کرمان رخ داد و طی آن 3 نفر از عوامل این سریال به نامهای جواد باقری، حسن کریمی و وحید جعفری مصدوم شدند.

وی افزود: علت اینکه که این حادثه به اورژانس کشور دیر اطلاع داده شده است تعداد کم مصدومان آن است زیرا بر اساس دستورالعمل کشوری اورژانس حوادثی که بیش از 5 نفر مصدوم داشته باشد به مرکز عملیات اورژانس کشور اطلاع رسانی می شود.

خالدی گفت: پس از وقوع این حادثه مأموران اورژانس هر 3 مصدوم را به بیمارستان سیرجان منتقل کردند و پس از آن هر 3 مصدوم ساعت 4 بعد از ظهر به بیمارستان رازی کرمان منتقل شدند و در بخش ICU بستری شدند.

 وی ادامه داد: وحید جعفری که مصدومیت کمتری داشت همان روز مرخص شد، حسن کریمی نیز امروز مرخص می شود اما جواد باقری که به علت شدت جراحت پای راست خود را از زیر زانو از دست داده است همچنان در بخش ICU بیمارستان رازی کرمان بستری است.

سریال پایتخت 2 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوریان از ابتدای نوروز از سیمای جمهوری اسلامی در حال پخش است و مراحل ضبط این سریال هنوز به پایان نرسیده است. عوامل این سریال برای ضبط آن به جزیره قشم سفر کرده بودند که تعدادی از آنها به صورت زمینی به تهران بر می گشتند.