اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

2 راه حل مناسب برای غافلگیری همسرتان

2 راه حل مناسب برای غافلگیری همسرتان

این بار برای شما دو راهنمای درست و حسابی داریم؛ راهنمای اول  برای اینکه ترکیب لباس‌های انتخابی‌تان فاکتوری بسیار مهم داشته باشد که آن هم چیزی نیست جز راحتی و راهنمای دوم برای آنکه ظاهرتان شادی‌وشور لازم برای یک قرار شام  دوستانه را داشته باشد به خصوص وقتی قرار است همسرتان را کاملا غافلگیر کنید.

یک خرید به یادماندنی

در این ترکیب لونالون  یک ظاهر غیررسمی(کژوال) را برای شما تدارک دیده است. با این هدف که نشان دهد بر خلاف تصور عموم غیررسمی پوشیدن به این معنا نیست که خوش‌پوشی را فراموش کنیم،  بلکه فقط قرار است لباس‌هایی انتخاب کنیم که در آنها احساس راحتی بیشتری داشته باشیم. به عبارت دیگر می‌شود لباس را طوری انتخاب کرد که در عین حال که شیک و زیبا به نظر می‌رسد احساس راحتی را هم به خود فرد و حتی  دیگران القا کند. معمولا برای خرید، قرار صبحانه یا ناهار یا حتی شام غیر رسمی مي‌توان سراغ چنین ظاهری رفت.

– اولین فاکتور لباس غیررسمی راحتی اين است كه لباس غیر رسمی باید طوری باشد که بدن آزادانه در آن امکان حرکت داشته باشد. بر همین مبنا بارانی پیشنهادی لونالون فرم آزادی دارد که در عین زیبایی احساس راحتی را هم به  فرد می‌دهد. با انتخاب این مدل به راحتی می‌توانید راه بروید  و حتی بدوید.

– شال به طور کلی و به ذاتا،  انتخابی غیر رسمی است بنابراین در این ترکیب جواب می‌دهد.

– شلوار پیشنهادی در این ترکیب شلوار جین  است. عموما شلوار جین به عنوان شلوار غیررسمی و در عین حال راحت شناخته می‌شود.

– شلوار پیشنهادی لونالون علاوه بر امتیاز جین کاملا راسته و کمی هم گشاد است بنابراین راحتی بیشتری دارد.

– کیف پیشنهادی در این ترکیب کیفی است که نه دسته‌های خیلی بلند دارد که بخواهد توی دست بچرخد نه خیلی کوتاه که یک دست را درگیر کند. فرم دسته‌های این کیف اجازه می‌دهد که راحت روی شانه بایستد و دو دست هم کاملا آزاد باشد. اندازه کیف هم مناسب است؛ نه خیلی کوچک که حالت معمول کیف‌های شب باشد و نه خیلی بزرگ که دست و پاگیر باشد و در عین حال برای همه وسایل ریز ودرشتی که ممکن است در طول روز مورد نیاز باشند، جا دارد.

– کفش پیشنهادی، کفشی بدون پاشنه است که هم راحت است و هم اینکه به دليل راحتی در راه رفتن  امکان فعالیت بیشتر را هم فراهم می‌کند.

– جنس آیتم‌های انتخاب شده در این ترکیب  برای اواخر فصل زمستان و اوایل فصل بهار در نظر گرفته‌شده‌‌ است. رنگ‌های انتخاب شده هم دقیقا با همین ویژگی یعنی برای آب و هوای معتدل در نظر گرفته شده‌. یعنی نه آنقدر روشن است که حس تابستانی و خنکی را ایجاد کنند و نه چندان تیره که حال و هوای زمستان را تداعی کنند.

– رنگ‌های انتخابی همه رنگ‌هایی هستند که در طبیعت وجود دارند. بنابراین حس درونی ما به صورت ناخودآگاه با این رنگ‌ها آشناست. این  رنگ‌ها به دلیل همین طبیعی بودن حس آزادی هم درفرد ایجاد می‌کنند.

– رنگ بارانی قهوه‌ای است البته قهوه‌ای که کمی رنگ سبز در خودش دارد. کیف و کفش پیشنهادی به رنگ شتری انتخاب شده. شتری هم ترکیبی است از رنگ قهوه‌ای با کمی رنگ قرمز و زرد. رنگ قهوه‌ای که هماهنگی کلی را ایجاد می‌کند و رنگ زرد هم با تضاد ظریفی که ایجاد می‌کند باعث تنوع و از بین رفتن یکنواختی این ترکیب می‌شود.

– با کمی دقت می‌بینیم که شلوار جین هم ته رنگ سبز و زرد دارد و به همین دلیل کاملا با این ترکیب هماهنگ است.

یک قرار شاد!

این ترکیب تلفیقی است از یک پوشش رسمی و غیررسمی. وقتی پای یک قرار شاد در میان است، مثلا یک دعوت شام که قرار است همسرتان را کاملا غافلگیر کند، باید سراغ ترکیبی بروید که چیزی بین یک پوشش رسمی و غیر‌رسمی (همان نیمه‌رسمی خودمان)  باشد. ضمن اینکه پرانرژی و شاد هم باشد.

– بر اساس همین قاعده آیتم‌های انتخابی دارای یکسری خصوصیات رسمی‌ هستند و یکسری خصوصیات غیررسمی که ترکیب‌ آنها در کنار همدیگر ما را به ظاهر نیمه‌رسمی که می‌خواهیم، می‌رساند.

– شال در ذات خودش یک آیتم غیررسمی است اما بسته به جنس و طرحی که برای آن انتخاب می‌شود می‌تواند کمی تا قسمتی نیمه‌رسمی هم به نظر بیاید. درست مثل شال ساده‌ و تک رنگ سرمه‌ای که لونالون در این ترکیب انتخاب کرده است.

– پیراهنی که زیر مانتو استفاده شده به خاطر یقه بلند و آستين‌های دکمه‌دارش  فرمی کاملا رسمی دارد اما پاپیونی که روی آن بسته شده  این حالت رسمی را شکسته و به آن تنوع خاصی داده است. به خصوص که پاپیون انتخابی لونالون به دليل تنوع رنگ و نقش‌ونگاری که روی آن کار شده حالتی کاملا  فانتزی پیدا کرده است. در نتیجه وقتی در کنار بلوز رسمی قرار می‌گیرد از  فرم رسمی آن می‌کاهد و به آن حسی مملو از شادی و انرژی می‌دهد. فرم فانتزی پاپیون حتی به شما اجازه می‌دهد که از آن به عنوان انتخابی متفاوت به جای گردنبندهای معمول استفاده کنید.

– فرم کلی مانتوی پیشنهادی  چیزی است بین مانتوی رسمی و غیررسمی. یک سوی یقه مانتو یقه انگلیسی و کاملا کلاسیک و رسمی است و سوی دیگر آن یقه 7 ساده که حالتی ساده دارد. ترکیب این دو فرم ما را به آنچه می‌خواهیم یعنی تلفیقی از  فرم رسمی و غیررسمی می‌رساند.

– طراحی کلی مانتو یک مانتوی ساده و کاملا راسته است و همین حالتی رسمی به آن داده است؛ اما برش‌های متفاوت پایین مانتو(یکی صاف و کاملا کلاسیک و دیگری کج و  به عبارتی مدرن) حالتی غیررسمی  در مانتو ایجاد کرده‌ است.  نتیجه ترکیب این دو فرم رسمی و غیررسمی هم می‌شود همان قالب نیمه‌رسمی مورد نظر ما.

– شلوار جین پیشنهادی لونالون هم یک نمونه کاملا کژوال(غیر رسمی) است  ولی فرم فیت‌کات آن، تا حدی  از حالت غیررسمی شلوار جین کاسته  و دقیقا به همین دلیل است که مي‌توان در کنار یک آیتم رسمی از آن استفاده کرد.

– کفشی که برای این ترکیب در نظر گرفته شده ورنی است؛ جنسی کاملا کلاسیک و مناسب ترکیب‌های رسمی اما از طرف دیگر تخت بودن کفش حالت غیررسمی لازم را به آن می‌دهد و آن را به یک کفش نیمه‌رسمی مناسب تبدیل می‌کند.

– فرم کلی کیف فانتزی است و غیررسمی اما دسته کوتاه آن همان‌طور که انتظار می‌رود کاملا رسمی است، نتیجه هم می‌شود همان کیف نیمه‌رسمی که مورد انتظار است.

– لونالون در این ترکیب سراغ رنگ قرمز رفته ‌است؛ رنگی شاد و پرانرژی. این رنگ با سرمه‌ای کنتراست خوبی برقرار می‌کند. از طرف دیگر رنگ قرمز با سفیدی لباسی که زیر مانتو پوشیده شده و گل‌های روی مانتو هم هماهنگی دارد. ضمن اینکه سفیدی پیراهن  هم به دليل گل‌های رنگارنگ پاپیون از یکنواختی کامل بیرون آمده است.

– برای  شلوار جین پیشنهادی هم به دليل هماهنگی با گل‌های آبی روشن روی مانتو   و رنگ سرمه‌ای تیره شال رنگی بین آبی و سرمه‌ای در نظر گرفته شده است و بالاخره رنگ قرمز کفش هم ضمن هماهنگی با رنگ مانتو نیمه پایینی ترکیب را از یکنواختی آبی سرمه‌ای درآورده است.

– به طور کلی رنگ قرمز و سرمه‌ای  هارمونی کلی با هم دارند. رنگ قرمز شادی و انرژی را القا می‌کند و رنگ سرمه‌ای وقار را و در کنار آنها رنگ سفید هم القاگر پاکی و آرامش است. همه این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده تا این ترکیب شادی و شور لازم برای یک قرار شام غیرمنتظره را داشته باشد.