اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

20 سال شکنجه در چنگال مرد شیطان‌ صفت!

مجموعه : گوناگون
20 سال شکنجه در چنگال مرد شیطان‌ صفت!

20 سال شکنجه در چنگال مرد شیطان‌ صفت!

 

مرد 48 ساله انگلیسی به نام “مایکل والش” بعد از اینکه جنایت‌های وحشیانه بیست‌ساله‌اش آشکار شد، برای 23 سال پشت میله‌های زندان قرار گرفت.

 زن بی‌گناهی که “والش” به مدت 20 سال او را سگ می‌نامید، از اثرات سوء شکنجه‌های وحشیانه این مرد شیطان‌صفت رنج می‌برد.

ایران ناز: این مرد در موردهای متفاوت، جلوی دوستانش با چکش به سر زن بی‌گناه می‌کوبید و او را مجبور می‌کرد تا به عنوان تنبیه، یک ساعت مانند یک سگ بشیند.

والش حیوان صفت، همچنین بدن این زن را با تیغ ریش‌تراشی مجروح می‌کرد و در یک مورد او را با گلوله مورد اصابت قرار داد.

روزنامه منچستر گزارش داد: بعد از حادثه تصادفی که برای این زن رخ داده بود، والش برای صدمات بیشتر، با چاقو نیز به او ضربه زد.

یکی از وحشتناک‌ترین حمله‌های والش مربوط به تعقیب کردن زن بی‌گناه در 15 سال پیش است که قصد داشت از چنگال این مرد شیطانی فرار کند.

والش با تهدید و ضرب و شتم وحشیانه او را وادار کرد تا به خانه بازگردد و سپس زن را مجبور کرد تا یک گودال عمیق را با دست‌هایش بکند.

والش به قربانی‌اش گفته بود: تو در حال کندن قبر خودت هستی. اگر اشتباه دیگری از تو سر بزند زنده زنده دفن خواهی شد.

تمام این سال‌ها، این زن علاوه بر خفگی و شلاق خوردن، تا مرز بیهوشی مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می‌گرفت.

قربانی والش پلید، در نهایت، بعد از اینکه والش که مشت‌زن سابق بود، صورت این زن را به طرز فجیعی کبود کرد، توانست به طور پنهانی و دور از چشم او، اعمال کثیفش را به پلیس گزارش دهد.

مأموران پلیس و پزشکان قانونی، این شکنجه‌ها را که توسط والش بر روی زن بی‌گناه صورت گرفته بود، پست و غیر انسانی توصیف کردند.

کاراگاه “کارول هادسون” اظهار کرد: با وجود سال‌ها شکنجه و آزار و اذیت که این زن جوان متحمل شده بود، او شجاعانه توانست طاقت بیاورد و در افشای جنایت‌های اسیرکننده‌اش ساکت نماند.

قاضی طبق ماهیت ترسناک سوءاستفاده روانی و جسمی که والش سال‌ها علیه قربانی‌اش مرتکب شده بود، برای بیشتر از دو دهه او را به زندان انداخت.

این کاراگاه افزود: ما امیدواریم با زندانی شدن طولانی‌مدت والش، این زن به عدالتی که شایستگی‌اش را دارد رسیده باشد.

به دنبال محاکمه والش در دادگاه منچستر، او به اتهام 10 فقره جنایت شامل صدمات و حمله‌های جسمی دردناک و بیمارگونه و اسیر کردن یک زن بی‌گناه مجرم شناخته شد.

پلیس، مردم را تشویق کرد از آنجایی که این قبیل وحشی‌گری‌ها و اسارت‌ها در انگلیس زیاد است، هرکس که از این قبیل سوءاستفاده‌ها رنج می‌برد، سریعا به پلیس گزارش دهد.

کاراگاه هادسون افزود: آدم‌های پستی مثل والش باید جایی قرار بگیرند که لیاقت آن را دارند تا از وارد کردن آسیب‌های جدی به مردم دور باشند.