اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مرگ 3 دانش آموز معلول به خاطر آلودگی و آلاینده های هوای تهران

مجموعه : مجله خبری روز
مرگ 3 دانش آموز معلول به خاطر آلودگی و آلاینده های هوای تهران

مرگ 3 دانش آموز معلول به خاطر آلودگی و آلاینده های هوای تهران

 

به گزارش ایران ناز آلودگی شدید هوای تهران همچنان قربانی میگیرد .همزمان با شدت گرفتن میزان آلاینده های هوای تهران و رسیدن آن به بیشترین میزان در دو هفته اخیر،وجیه الله پرویزی مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از مرگ سه دانش آموز معلول به علت آلودگی هوا خبر داد. حسين علي از مدرسه ايمان، صادق جليلي پور از مدرسه سروش و کيانوش شايگاني از مدرسه توحيد دانش آموزاني بودند که در هفته هاي گذشته به علت آلودگي هوا دچار مشکلات تنفسي شدند و پس از مدتي بستري در بيمارستان فوت کردند.

 

پرویزی در ادامه سخنانش تاکید کرد : آلودگي هواي شهر تهران بر سيستم ايمني دانش آموزان معلول که بيشتر آنها با مشکلات قلبي و ريوي مواجه هستند تاثير دوچندان دارد و مشکلات زيادي براي سلامتي آنها ايجاد مي کند.

 

وی گفت بالا رفتن ميانگين شاخص کيفيت هواي تهران به بيش از عدد 120 براي دانش آموزان معلول آسيب زاست و مدارس دانش آموزان استثنايي در اين شرايط تعطيل مي شوند.وي خاطرنشان کرد: متاسفانه هفته گذشته ميانگين شاخص کيفيت هوا در بعضي از مناطق تهران در برخي روزها به بالاي 150 رسيد ولي مدارس تعطيل نشدند و به فعاليت خود ادامه دادند.

 

پرويزي گفت: در جلسه اي که با مديريت آموزش و پرورش شهر تهران داشتيم قرار شد در اين زمينه تصميم سريع اتخاذ شود تا ديگر شاهد اينگونه رخدادهاي ناگوار نباشيماین مسئول در ادامه سخنانش گفت: هم اکنون بيش از 6 هزار دانش آموز معلول در مدارس عادي و استثنايي شهر تهران مشغول به تحصيل هستند.