اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زنی که با کارش همه را شوک زده کرد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
زنی که با کارش همه را شوک زده کرد (عکس)
طی ۱۷ سال اخیر یک نفر به تنهایی توانست دولت آمریکا را برای نخستین بار تعطیل کند و این کارش همه را تعجب زده کرد. این فرد یک نماینده کنگره نبود بلکه زنی با نام سیلویا بورول بود که مدیر جدید سازمان مدیریت و بودجه به شمار می‌رود و با ارسال یک نامه فرآیند تعطیلی پارک‌ های ملی، مراکز نمایشگاهی و بخش‌های دیگری را رقم زد.
 
زنی که با کارش همه را شوک زده کرد (عکس)

این زن ۴۷ ساله ی آمریکایی که "بورول" نام دارد هرچند در شغل جدید خود تنها سابقه‌ای ۶ ماهه دارد اما 3 سال سابقه معاونت در سازمان مدیریت و بودجه را دارد. از آن زمان به بعد وی در چندین پست ارشد سابقه مدیریت داشته و در انجام کارهای خیریه نیز فعال است.

"بورول"طی ۱۲ سال اخیر مشغول انجام فعالیت‌های خیریه بوده است. مدیر شعب وال‌ مارت بعد از انتخاب او از سوی اوباما برای مدیریت سازمان مدیریت و بودجه در بیانیه‌ ای گفت: "سیلویا رهبری قوی هم در بخش‌های جزئی و هم در مسائل کلی بوده و همین مساله وی را قادر می‌سازد که با ایجاد ارتباط میان این دو بخش به نتایج مناسبی دست‌یابد.

آغاز فعالیت وی به سال ۱۹۹۲ و پس از انتخاب کلینتون به عنوان رئیس‌ جمهور آمریکا مربوط می‌شود.وی برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ وارد سازمان مدیریت و بودجه شد و تا سال ۲۰۰۱ به عنوان معاون مدیر این سازمان در آمریکا مشغول به کار بود. وی دومین زنی است که به سمت مدیریت این سازمان برگزیده شده است. البته انتخاب وی انتقاداتی را نیز از جانب افرادی که نگران ارتباط وی با وال‌ مارت بودند به همراه داشت. به اعتقاد این افراد مشکلات وال مارت درباره رعایت حقوق کارگران می‌توانست در نحوه مدیریت وی تاثیرگذار باشد.