عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سوء استفاده جنسی از دانش آموزان توسط معلم شیطان صفت

مجموعه : مجله خبری روز
سوء استفاده جنسی از دانش آموزان توسط معلم شیطان صفت

ویلیام واهیِ ۶۴ ساله، معلم آمریکایی تبارِ مدرسه سوث بانک واقع در جنوب لندن دست کم به ۶۰ کودک مواد مخدر داده و از آنها سوء استفاده جنسی کرده است. این مدرسه اعلام کرد در سال ۲۰۱۰ واهی را به عنوان مشاور رفتارهای اجتماعی و فردی کودکان به کار گرفته است. مدرسه سوث بانک هنگام استخدام این معلم ضمن نقض مقررات بدون بررسی سوابق و تنها با تایید تری هگر، مدیر وقت مدرسه، او را استخدام کرده است.

این فرد طی سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در سفرهای تفریحی مدارس از داروهای آرام بخش استفاده می کرد تا پسربچه ها را خواب آلود کرده و سپس مورد آزار جنسی قرار دهد.

گفته می شود فایل های الکترونیکی حاوی تصاویر بیش از ۹۰ پسر بچه ی ۱۲ تا ۱۴ ساله که توسط واهی مورد تعرض قرار گرفته بودند از سوی خدمتکارش در خانه او واقع در نیکاراگوئه کشف شده است.

این معلم امریکایی در سال ۱۹۶۹ نیز به اتهام سوء استفاده از کودکان زندانی شده بود اما پس از آزادی به تدریس در مدارس بین المللی ادامه داد.

نکته ی قابل توجه و بحث برانگیز در این میان آن است که واهی پس از آزار کودکان و محکومیت به حبس در زندان به خارج از کشور سفر کرده و تدریس آموزش مسائل جنسی به کودکان ۱۱ ساله را عهده دار شده است.

بر اساس گزارش ها، رفتارهای مشکوک واهی در مدت فعالیت وی مشهود بوده اما به خاطر عدم وجود سوابق و گزارش های کافی پیگیری نشده است.

گفته می شود نتایج این تحقیقات سال آینده اعلام خواهد شد.