عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

اسید پاشی بی رحمانه دختر 18 ساله

اسید پاشی بی رحمانه دختر 18 ساله

سرهنگ ابراهیم سعیدی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی به دنبال دریافت گزارش از یکی از بیمارستان های این شهرستان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره اسیدپاشی، بلافاصله برای بررسی موضوع عازم بیمارستان شدند.

وی افزود: در بررسی ها مشخص شد پسر ۲۱ ساله ای به نام «م.خ» از ناحیه دو چشم و سایر اعضای بدن مورد اسیدپاشی قرار گرفته و دچار سوختگی بیش از ۶۰ درصد شده است.

سعیدی اضافه کرد: در ادامه ماموران دریافتند که اسیدپاشی توسط دختر ۱۸ ساله ای به نام «ب.م» انجام شده که دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت و در نهایت با هماهنگی قضایی، شخص نامبرده دستگیر و تحت تحقیقات فنی پلیس قرار گرفت.

سعیدی خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف، انگیزه خود را از این اقدام جنون آمیز اغفال خود توسط فرد مصدوم عنوان کرد.

برخورد احساسی دخترجوان ملایری اسیدپاشی را رقم زد

سرگرد رضا دولت آبادی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر برخورد احساسی دختر جوان ملایری را عامل اصلی اسیدپاشی خواند و به ایسنا گفت: جوانان باید به دوستان امین خود از قبیل والدین، معلمان و مشاوران اعتماد کنند و مشکلات خود را برای آنها بازگو کنند تا پیشگیری را ملاک کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه انسان قبل از هرگونه اقدامی باید ابتدا به عواقب کار بیندیشد تا هیچ گاه دچار پشیمانی نشود گفت: برای پیشبرد امور باید از راه و مسیرهای قانونی اقدام کرد تا به نتیجه درست رسید، ورود از مجرای غیرقانونی عواقب ناگواری دارد.

دولت آبادی در پایان یادآورشد: هم اکنون دختر جوان دستگیرشده و پسر جوان برای درمان به تهران رفته است.