اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اقدام غیراخلاقی خواننده دختر با یک پسربچه (عکس)

اقدام غیراخلاقی خواننده دختر با یک پسربچه (عکس)
انتشار تصویر غیر اخلاقی یک خواننده جوان ژاپنی در کنار یک پسر بچه سوژه داغی برای رسانه های این کشور و دنیای مجازی شده است.به گزارش ایران ناز این دختر ژاپنی عضو یک گروه مشهور موسیقی است و به خاطر چاپ تصویرش در کنار یک پسر بچه به مرکز بازجویی سوء استفاده از کودکان فراخوانده شد.این دختر که “کاسایی” نام دارد ۲۱ ساله است و از سال ۲۰۰۶ عضو مشهور ترین گروه موسیقی پاپ در ژاپن است.
 

  اقدام غیراخلاقی خواننده دختر با یک پسربچه (عکس)

 

 
پلیس توکیو بعد از انتشار تصویر غیر اخلاقی او در کنار یک پسر بچه روی جلد یک مجله ناشر این مجله را موردبازجویی قرار داد.ا ین مجله به چاپ بعضی از عکسهای این خواننده محبوب که قرار است در کتابی به نام او چاپ شود اقدام کرده است. گفته میشود قرار نبود این تصاویر به دکه های روزنامه فروشی راه پیدا کند.وقتی احساس شد این تصاویر ممکن است باعث سهل انگاری در اجرای قانون منع سوء استفاده جنسی از کودکان تلقی شود پلیس به میان آمد و عاملان این حرکت غیر اخلاقی را مورد بازجویی قرار داد.
 
این دختر از سن ۱۴ سالگی به حرفه خوانندگی پرداخته است.کارآگاهان پلیس میگویند ابتدا باید مشخص شود این تصویر واقعی است و سپس به توبیخ عاملان انتشار آن پرداخت.در ژاپن قوانین سختی درمورد سوء استفاده رفتاری و جنسی از کودکان حکمفرماست که اجازه نمیدهد از کودکان در تصاویر غیر اخلاقی که تحریک کننده هستند استفاده شود. طبق قوانین در صورت تخلف در این زمینه فرد خاطی با مجازات ۵ سال زندان و پرداخت جریمه تا سقف ۵ میلیون ین روبروست.