اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

درد سر ساز شدن موهای خاکستری آنجلینا جولی!

درد سر ساز شدن موهای خاکستری آنجلینا جولی!
با لباسی مشکی و گردن بند مروارید، آنجلینا جولی در شمایلی که به سیاستمداران ناکارآمد شباهت داشت در اجلاس وزرای خارجه جی8 که روز گذشته در لندن برگزار شد، حضور یافت. اما این تنها تغییر قابل توجه ستاره محافظه کار هالیوود نبود. موها خاکستری جولی در قسمت کناره ها و پشت سر، این بار به سوژه جدید خبرنگاران تبدیل شد.

 

درد سر ساز شدن موهای خاکستری آنجلینا جولی!
 
برخی از منابع خبری با انتقاد کردن از نوع پوشش و حتی موهای خاکستری او، اجلاس جی8 را نوعی گردهمایی بزرگ معرفی کردند که برای حضور درآن باید ظاهری بهتر داشته باشد؛ و بهتر بود انتخاب لباس و جواهرات را از بانو تاچر فرا میگرفت!!!  البته تعدادی هم پا را فراتر نهاده و اعلام کردند که جولی با شش فرزند معلوم است که نمی تواند خود را برای حضور در اینگونه مراسم و اجلاسهای عالیرتبه آماده کند. البته جولی موفق شد در چنین شرایطی به خوبی خود را کنترل کند.

 

درد سر ساز شدن موهای خاکستری آنجلینا جولی!
 

جولی در این اجلاس به عنوان نماینده ویژه پناهندگان در سازمان ملل متحد در باره خشونتهای جنسی علیه زنان و کودکان در مناطق جنگی سخن گفت. او در این اجلاس گفت:” صدها هزار نفر از زنان و کودکان نسل ما در مناطق جنگی مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند. این گونه تجاوزات در زمان جنگ اجتناب ناپذیر است، ولی با متوقف کردن جنگ  که می توان از این جنون روانی علیه زنان و کودکان جلوگیری کرد. این یک مسئله فردی نیست یک موضوع حهانی است.”

جولی همچنین با سران اجلاس درباره جنگ در سوریه و تنشهای بین دو کره به گفتگو نشست.