اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بازگشت زشت ترین زن جهان به زادگاه خودش! (عکس)

بازگشت زشت ترین زن جهان به زادگاه خودش! (عکس)
زشت ترین زن دنیا بعد از 150 سال به زادگاهش در مکزیک بازگردانده شد. به گزارش ایران ناز این زن که عنوان زشت ترین زن دنیا را داشته است در اثر یک بیماری نادر تمام بدنش از مو پوشیده شده بود اکنون بعد از گذشت 153 سال از مرگش جنازه او برای دفن به محل زادگاهش در مکزیکو فرستاده شد. جولیا پاسترانا که زشت ترین زن دنیا نامیده شده بود توسط یک گروه نمایشی مورد سوء استفاده قرار گرفته برای نمایش به خارج از کشورش برده شد.
 
 
او در سال 1860 در اثر عوارض ناشی از زایمان درگذشت اما جسد او همچنان برای نمایش به سراسر دنیا برده میشود.بعد از اینکه جنازه او در یک انبار در موسسه تحقیقات اسلو یافته شد تصمیم گرفته شد که به زادگاهش در مکزیک انتقال داده شود تا در آنجا دفن گردد. به گزارش ایران ناز او در سال 1834 در مکزیکو متولد شد و به صورت مادرزادی از بیماری رنج میبرد که در اثر آن تمام صورت و بدنش از موهای ضخیم پوشیده شده بود.
 
او همچنین دارای نوعی بیماری لثه بود که باعث ضخامت لثه ها و لبهای وی شده بود. وی در سال 1854 توسط مدیر یک سیرک خریداری شده و در سراسر امریکا و کانادا به نمایش گذاشته شد.
 
 
این مدیر بعدها برای اینکه بتواند درآمد این زن بیچاره را تحت کنترل داشته باشد با او ازدواج کرد.نام وی در کتابهای قرن نوزدهم وجود دارد و گفته میشود او در زمینه آواز، موسیقی و رقص و زبان بسیار با استعداد بوده است و فرد سخاوتمندی بوده که به موسسات خیریه زیادی کمک کرده است.او در سن 26 سالگی و بعد از تولد پسرش که او هم ساعاتی بعد از تولد مرد درگذشت.