اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

حفظ سلامتی به روش چندش آور چینی ها (عکس)

حفظ سلامتی به روش چندش آور چینی ها (عکس)

اخیرا در کشور چین افراد به روش دیوانه واری شروع به معلجه خود می نمایند.هر چند این روش از سوی بسیاری از پزشکان مورد نکوهش قرار گرفته است اما در این میان حتی افراد تحصیل کرده دیده می شوند که با خوردن ادرار سعی دارند بیماریهای خود را معالجه نمایند.

مهندس بازنشسته Zhou Linhui  ۸۸ ساله از سال ۱۹۹۰ تا کنون برای تندرستی و سلامتی به خوردن ادرار خود روی اورده است.او هر چند اکنون در بیمارستان بستری شده و از ناراحتی کلیه رنج می برد اما رئیس انجمن ادرار درمانی Bao Yafu 79 ساله می گوید مدت ۲۲ سال است به ادرار خوردن رو اورده است.

حفظ سلامتی به روش چندش آور چینی ها (عکس)

وی بر این باور است اگر افراد بتوانند با مزه ان کنار بیایند خواص زیادی دارد.بائو نه تنها روزانه سه بار ادرار خود را می نوشد بلکه با ان صورت خودرا نیز می شوید.وی می افزاید در طول ۲۲ سال هیچ موقع سرماخوردگی نگرفته است و چشمانش دید بهتری دارند و در صورتش علائم پیری مشاهده نمی شود.
Xiong Yu متخصص ارولوژی و پزشک معالج مهندس ۸۸ ساله می گوید ادرار ماده زائدی است که از بدن دفع می گردد و برگشت ان به بدن مضرات فراوانی دارد.تخمین زده می شود حدود ۱۰۰ هزار نفر در چین با خوردن ادرار به خوددرمانی روی اورده اند