عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

مجازات مجری مشهور بدلیل ویدئوی جنجالی

مجازات مجری مشهور بدلیل ویدئوی جنجالی

رسانه‌های چین خبر داده اند که یک مجری تلویزیونی در این کشور ممکن است به دلیل شوخی توهین آمیز با “مائو تسه تونگ” رهبر بزرگ چین مجازات شود.

 

بی بی سی نوشت: ویدیویی در ماه آوریل در اینترنت منتشر شد که “بی فوجیان” را در یک مهمانی خصوصی و در حالی نشان می دهد که آهنگی مضحکه آمیز را می خواند و با زبانی تند به رهبر سابق چین توهین می کند.

 

انتشار این ویدیو جنجالی بزرگ به پا کرد و آقای بی ممنوع التصویر شد.

 

به گزارش ایران ناز به نقل از نوشته  روزنانه دولتی چین، مقامات به تلویزیون مرکزی چین دستور داده اند که او را به دلیل “نقض جدی انضباط سیاسی” مجازات کند.

 

مائو در زمان انقلاب فرهنگی و قحطی بزرگ چین رهبری این کشور را به عهده داشت که میلیون ها نفر در آن کشته شدند و نقش او مورد بحث است.

 

آقای بی میزبان برنامه تفریحی بسیار پربیننده سال نو بود و به دلیل اجرای مسابقه تلویزیونی استعدادها معروف بود.

 

انتشار خبر مجازات احتمالی او در شبکه اجتماعی چین موسوم به ویبو -که چیزی نظیر تویتر است- واکنشهای متفاوتی در پی داشته است، بعضی از کاربران از نبود آزادی بیان انتقاد کرده اند، در حالی که بعضی دیگر گفته اند که آقای بی می بایست مجازات شود.

 

بعضی کاربران هم اشاره کرده اند که بسیاری از پست های مربوط به این موضوع در ویبو، به ویژه آنهایی که در ستایش آقای بی بوده، حذف شده اند.

 

چین به صورت رسمی اذعان می کند که در دوران رهبری مائو کاستی هایی در امور وجود داشته، اما شخصیت او مورد احترام زیاد باقی مانده و توهین به او ممنوع است.

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی