عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بی ام و شیک روباز (عکس)

بی ام و شیک روباز (عکس)

بی‌ام و قبل از نمایشگاه نیویورک از مدل روباز خودرویM4l خود با تغییراتی زیاد نسبت به مدل M3 رونمایی کرد.
طراحی و ساخت خودروهای روباز بسیار حساس و مشکل است. جگوار با مدل F – type خود به خوبی از پس آن برآمد. مزدا نیز سالها است که طراحی خوبی برای خودروهای روباز خود دارد.
اما ب ام و در سال های اخیر فاکتور چشم گیری برای ساخت خودروهای روباز نداشت تا اینکه مدل M4 روباز خود را عرضه کرد. بدون شک M4 با سقف جمع شونده را می توان یکی از زیباترین خودروهای روباز تاکنون دیده شده نامید.
با آمدن فصل بهار ب ام و فرصت را غنیمت شمرد و M4 را قبل از نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی کرد و تمام توجهات را به خود جلب کرد. جمع و باز شدن سقف این خودرو تنها 20 ثانیه طول خواهد کشید.

 بی ام و شیک روباز (عکس)

 بی ام و شیک روباز (عکس)

M4 ماهیت اصلی خود را از مدل زیبای کوپه الهام گرفته . سقف خودرو پس از جمع شدن کاملا در قسمت عقب ادغام می شود . M4 را می توان پیشرفت بسیاری زیادی نسبت به مدل M3 فراموش شده در نظر گرفت.
M4 روباز از لحاظ قدرت مدل استاندارد 4 در خود را با سرعت پشت سر می گذارد. M4 قدرت بالای خود را مدیون موتور توربو شارژ 3 لیتری خطی با 425 اسب بخار نیرو است. با سیستم انتقال قدرت 7 سرعته و کلاج دوبل سرعت این خودرو در 2. 4 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت می رسد.  حداکثر سرعت آن نیز 255 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به سیستم دیفرانسیل M فعال ترمزهای ترکیبی M و سیستم تعلیق یکپارچه M اشاره کرد.
سیستم تعلیق دارای 3 حالت راحت ، اسپرت و اسپرت + است. در طراحی داخلی این خودرو از تریم چرم قرمزرنگ استفاده شده با تمام این تعاریف وزن M6 تنها 90 پوند سنگین تر از مدل پیشین یعنی M3 بوده و قیمت پایه این خودرو نیز 65000 دلار در نظر گرفته شده است.