اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

تجاوز وحشیانه به زنان زیبارو در مناطق خلوت!

مجموعه : مجله خبری روز
تجاوز وحشیانه به زنان زیبارو در مناطق خلوت!
عزیز بیک نظروف دادستان ازبکستان چهارشنبه اعلام کرد دستگاه قضایی این کشور دو فرد را که به 11 زن در ازبکستان و قزاقستان تجاوز کرده و آنان را به قتل رسانده اند ، به حبس ابد محکوم کرد.

این دو تن به نام های عبدالسید عمروف و پولات پارادالیف که هر دو ازبک هستند ، هفت زن را در تاشکند و مناطق مجاور آن و همچنین چهار زن را در ازبکستان در سال های 2011 و 2012 کشته بودند.

این قتل های سریالی سروصدای زیادی در ازبکستان کرد اما هیچ خبری درباره این ماجرا تا زمان انتشار مقاله نظروف درباره پایگاه رسمی دادستانی منتشر نشده بود.

نظروف در مقاله خود نوشت:«این قاتلان همواره به یک شکل عمل کرده اند: آنان زنان زیبارو را در تاکسی گیر می آوردند، قربانیان خود را به مکان های خلوت می کشاندند ،به آنان تجاوز و سپس آنان را خفه می کردند و پول های و وسایل با ارزش آنان را به سرقت می بردند.»

وی گفت:« ماموران تحقیق بیش از 200 تن را به عنوان شاهد در این پرونده مورد بازجویی قرار دادند و اطلاعات حدود 50 هزار تلفن همراه را بررسی کرده اند.»

 
او مشخص نکرد این محاکمه چه زمانی برگزار شده است اما تصریح کرد یکی از قاتلان به نام پولات پاردالیف در قزاقستان بازداشت شده است و پیش ازاین در این کشور به زندان ابد محکوم و سپس برای محاکمه مجدد به ازبکستان مسترد شده است