اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ازدواج این زوج چینی سوژه خبری شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
ازدواج این زوج چینی سوژه خبری شد (عکس)
در حالی که عصر روز شنبه ورزشگاه نیوکمپ میزبان دیدار دو تیم بارسلونا و رئال مادرید است 48 ساعت پیش از برگزاری ال کلاسیکو، این ورزشگاه پذیرای جشن ازدواج یک زوج ژاپنی هوادار تیم بارسلونا بود. در آستانه مهیج‌ترین دربی فوتبال باشگاهی جهان یک اتفاق جالب در ورزشگاه نیوکمپ رخ داده است. جایی که از ساعت 19:30 روز شنبه به وقت تهران قرار است دو تیم بارسلونا و رئال مادرید جدال سنتی خود را موسوم به ال کلاسیکو برگزار کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه بارسلونا، ورزشگاه نیوکمپ علاوه بر میزبانی بازی‌های خانگی این تیم هر از گاهی پذیرای مراسم‌های دیگری نیز بوده است. این بار در فاصله 48 ساعت تا برگزاری ال کلاسیکو یک زوج ژاپنی که هوادار تیم بارسا محسوب می‌شوند با همکاری مسئولان این باشگاه جشن ازدواج خود را در زمین چمن ورزشگاه نیوکمپ برگزار کردند.

 
ازدواج این زوج چینی سوژه خبری شد (عکس)

کنیا کیشیموتو و نوزومی زوج ژاپنی هستند که این در این ورزشگاه جشن عروسی خود را برگزار کردند و مردم را حیرت زده کردند. کیشیمورو در گفتگو با تلویزیون رسمی باشگاه بارسلونا در این باره توضیح داد: من 15 سال است که در شهر بارسلونا زندگی می‌کنم و در این 15 سال حتی یک بازی خانگی این تیم را نیز از دست نداده‌ام. اینجا تئاتر رویاهای من است."

او که در یک تیم آماتور بازی می‌کند و کارلس پویول را الگوی خود معرفی کرده است در این مراسم یک پیراهن با نام پویول را از سران باشگاه هدیه گرفت. مسئولان باشگاه بارسلونا همچنین به زوج این هوادار ژاپنی یک پیراهن با نام آندرس اینیستا را هدیه دادند. پس از آن هم زوج ژاپنی هوادار بارسلونا در بخش های مخلتف ورزشگاه عکس یادگاری گرفتند.