اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تجاوز جنجالی یک ورزشکار معروف در مهمانی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تجاوز جنجالی یک ورزشکار معروف در مهمانی (عکس)

ایران ناز: ” پاتریک کین ” 26 ساله ساکن ” نیویورک ” که عضو تیم ” بلک هاکس شیکاگو ” است در روز یکشنبه با اتهام تعرض به یک خانم دستگیر شده است.

 

 

براساس گزارش پلیس، یک خانم که ادعا کرده است در خانه آقای ” کین ” واقع در خیابان ” بوفالا – نیویورک ” توسط او مورد تعرض قرار گرفته و در این باره به پلیس شکایت کرده است.

 

 

قربانی در گزارش خود به پلیس ادعا کرد:پس از دعوت شدن توسط آقای ” کین” به خانه 2/68 میلیون دلاری به منظور برگزاری یک مهمانی شبانه در شب یکشنبه به همراه یکی از دوستانش به آنجا رفته است.

 

او در ادامه افزوده است: پس از اتمام مهمانی وقتی به تنهایی به داخل یک اتاق رفت آقای ” کین ” پس از تعقیب او و وارد شدن به اتاق ،او را مورد حمله وحشیانه خود قرار داد و به او تعرض کرده است.

 

 

پلیس در ادامه افزود: قربانی که گفته می شود در ساعت 4 صبح مورد تعرض قرار گرفته، یک جراحت خراشیدگی به روی پایش و همچنین اثر یک گاز گرفتگی به روی شانه اش مشخص شده است.

 

 

همچنین یک ساعت بعد از حمله دیده شد که آقای ” کین ” در حال ترک خانه اش بوده است.

قربانی پس از رهایی از دست متجاوز به همراه دوست خود به اداره پلیس رفتند و شکایت خود را بیان کردند.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این قربانی با آقای ” کین ” در هفته گذشته در یک کافی شاپ آشنا شدند و صاحب کافی شاپ آقای ” مارک کروک ” در گزارش خود به پلیس گفت که یک خانم در تمام طول شب با آقای ” کین ” بود ولی مطنئن نیستم که این همان قربانی باشد.

 

 

گفتنی است که آقای ” کین ” در مسابقات المپیک سالهای 2010 و2014 عضو تیم بوده در تابستان گذشته قرار داد 8 ساله با تیم ” بلک هاکس ” به ارزش 84 ملیون دلار بسته است.

پلیس در پایان افزود: در حال بررسی و جستجوی محل تجاوز به منظور یافتن مدرک و شواهد هستیم تا صحت یا کذب این ادعا مشخص شود.