عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

داور جنجالی از فوتبال ایران برای همیشه رفت (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
داور جنجالی از فوتبال ایران برای همیشه رفت (عکس)
داور جنجالی فوتبال ایران پس از نمایش پرسر و صدای آخرش تصمیم گرفته که برای همیشه سوتش را آویزان کرده و عطای قضاوت را به لقایش ببخشد و دیگر داوری نکند و خیلی ها از این خبر ناراحت شدند و دپرس شدند. وضعیت محسن قهرمانی داور جنجالی بازی سپاهان و پرسپولیس مبهم و نامشخص است. با توجه به شائبه‌های فراوان در این زمینه و کشیده شدن ماجرا به کمیته منشور و وسط آمدن ماجراهایی نظیر رشوه و ارتباط با شبکه‌های مافیایی شرط بندی به نظر می‌رسد که ماجرا پیچیده‌تر از آنی است که به همین سادگی فیصله پیدا کند.

در همین راستا و با توجه به داستان‌های مشکوکی که پیرامون قهرمانی وجود دارد، برخی مقامات فدراسیون فوتبال طی تماس با کمیته داوران درخواست کرده‌اند بدون توجه به اثبات جرم علیه قهرمانی جریمه سنگینی برای محسن قهرمانی در نظر گرفته شود. با توجه به این درخواست و ابعاد گسترده ماجرا شنیده می‌شود که احتمال دارد این داور حداقل تا پایان فصل محروم از قضاوت شده و به استراحت اجباری فرستاده شود!
 
داور جنجالی از فوتبال ایران برای همیشه رفت (عکس)

پس از اطلاع یافتن قهرمانی از این ماجرا و در واکنش به این قضیه محسن قهرمانی تصمیم عجیبی گرفته است. داور جنجالی مشهدی فوتبال ایران در گفتگو با یکی از خبرنگاران معتمدش خبر از یک تصمیم بزرگ خبر داد. اتفاقی که می‌تواند بمب خبری سال باشد. داور جنجالی فوتبال ایران پس از نمایش پرسر و صدای آخرش تصمیم گرفته که برای همیشه سوتش را آویزان کرده و عطای قضاوت را به لقایش ببخشد.

او که به نظر در تصمیم خود راسخ بود، روز گذشته یکی از اهالی عالی رتبه فدراسیون فوتبال را در جریان تصمیم تازه‌اش گذاشت و اگرچه مدیر فوق سعی داشت تا قهرمانی را آرام کرده و به او تاکید کرد تا تصمیم احساسی نگیرد اما داور جنجالی فوتبال ایران بیش از هجمه به راه افتاده علیه او، از عدم حمایت کمیته داوران و اهالی فدراسیون گله‌مند بود و تاکید کرد که با این شرایط دیگر به صلاح نیست که قضاوت کند. قهرمانی تصمیم نهایی خود را گرفته و قصد دارد آن رسانه‌ای کند.