اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جنجال پاداش برای ازدواج با دختر همجنس گرا ! (عکس)

جنجال پاداش برای ازدواج با دختر همجنس گرا ! (عکس)
تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به زندگی 40 میلیون پوندی ای است که این میلیونر هنگ کنگی برای ازدواج با دختر همجنسگرایش در نظر گرفته است. به گزارش ایران ناز چندی پیش خبری منتشر شد که اعلام میکرد یک میلیاردر چینی پاداشی 40 میلیون پوندی برای کسی که با دختر همجنسگرایش ازدواج کند در نظر گرفته است که این خبر باعث شگفت زدگی همگان در سراسر دنیا شد.
 

 

اگرچه دختر این میلیاردر در فرانسه با یک زن ازدواج کرده است اما پدرش این ازدواج را قبول ندارد و پاداشی معادل 500 دلار هنگ کنگ برای مردی در نظر گرفت که این دختر را به ازدواج ترغیب کند. این روزها شنیده میشد که این میلیاردر کمی موضع خود را تغییر داده و انتخاب را به دخترش وگذاشته است، اما او همچنان بدون توجه به ازدواج جنجالی دخترش با یک زن زندگی لوکس به کسی پیشنهاد میکند که قلب دخترش را تسخیر کند.
 
 
او خانه ای ویلایی و بسیار زیبا و چشمگیر در سواحل غربی هنگ کنگ با بهترین امکانات رفاهی در نظر گرفته است تا به داماد خوش شانس هدیه کند.این خانه حدود 16 هزار فوت مساحت دارد و در 4 طبقه ساخته شده است.دیوارهای آن کاملا شیشه ای است و نمای جذابی از ساحل را به بیننده ارائه میکند گفتنی است این خانه با بهترین مبلمان اروپایی و تابلوها و اشیاء زینتی لوکس تزئین شده است.
 
این مرد در مصاحبه اش با رسانه ها گفته است : من دخترم را وادار به ازدواج با هیچ مردی نمیکنم اما واقعا ترجیح میدهم او ازدواجی سنتی داشته باشد و فرزندانی به دنیا آورد.