اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ادعای عجیب دزدی در تهران که ماموران را زیر گرفت

ادعای عجیب دزدی در تهران که ماموران را زیر گرفت

ماجرای ادعای عجیب دزدی که در شمال غرب تهران دستگیر شد.

 

 به گزارش ایران ناز: چند روز پیش زنی در شمال غرب تهران منتظر تاکسی بود تا به خانه اش بازگردد که ناگهان راننده خودروی پرایدی به وی نزدیک شد و با قاپیدن کیفش بسرعت دور شد.

 

مالباخته که بشدت شوکه شده بود، با پلیس تماس گرفت و موضوع سرقت را خبر داد. ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند به تعقیب سارق فراری پرداختند تا راه را بر او سد کنند. همزمان با شروع تحقیقات ماموران ساعتی بعد خودروی مورد نظر را چند محله پایین تر از محل سرقت در حالی که کنار خیابان پارک شده بود، یافتند. آنها برای دستگیری متهم وارد عمل شدند که ناگهان مرد جوان با مشاهده پلیس خودرویش را روشن و در ها را قفل کرد.

 

ماموران به گفت وگو با وی پرداخته و از او خواستند پیاده شود و خود را تسلیم کند اما مرد جوان توجهی نکرد. در همین موقع ماموران برای دستگیری وی در خواست نیروی کمک کردند. آنها با عملیات روانکاوانه سعی می کردند متهم را وادار کنند که تسلیم شود که او ناگهان بسرعت به سمت موتورسیکلت ماموران حرکت کرد و بعد از تصادف با آنها فرار کرد.

 

جستجو ها برای دستگیری سارق فراری ادامه داشت تا این که ماموران با توجه به شماره پلاکی که از خودرو به دست آورده بودند، به استعلام از پلیس راهور پرداخته و متوجه شدند مالک خودروی پراید یک زن میانسال است.

 

ماموران در تماس با زن متوجه شدند او خودرویش را برای مسافرکشی تحویل پسرش داده است. با مشخص شدن این موضوع متهم تحت تعیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد.

 

متهم روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شد و در اظهاراتش گفت: من کیف قاپ نیستم و شاکی مرا با فرد دیگری اشتباه گرفته است. شب حادثه هم به دلیل این که قرص اعصاب استفاده کرده بودم حالم بد بود و در خوردو خوابیدم. ناگهان با شنیدن صدای ضربه ای به شیشه بیدار شدم. دو مرد را دیدم و به تصور این که آنها قصد زورگیری از مرا دارند خودرو را روشن کردم و با زیر گرفتن موتورشان فرار کردم. گمان نمی بردم آنها پلیس باشند.

 

در حالی که متهم هر گونه کیف قاپی را انکار می کرد اما شواهد به دست آمده در پرونده و تصویر چهره نگاری رایانه ای وی نشان می داد او همان فردی است که کیف شاکی را دزدیده است. برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.