اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

كرم دور چشم روزانه همیشه بهار

كرم دور چشم روزانه همیشه بهار
رازیانه+ آب

لوسیون پاكسازی منافذ پوست رازیانه

اگر می‌خواهید منافذ باز صورت‌تان را پاكسازی كنید و در عین حال به روشی طبیعی و گیاهی برای بستن منافذ پوستی‌تان اقدام كنید می‌توانید از لوسیون گیاهی رازیانه استفاده كنید. این لوسیون را می‌توانید هر شب پیش از خواب تست كنید.

 
برای تهیه این لوسیون كافی است یك مشت گیاه خشك شده رازیانه را در 4 لیوان آب بریزید و آن را روی حرارت بگذارید تا 2 لیوان آن بجوشد. سپس جوشانده باقیمانده را صاف كنید و آن را كنار بگذارید تا سرد شود. اگر از این لوسیون هر شب استفاده كنید خواهید دید كه بعد از 10 روز استفاده خاصیت انقباضی لوسیون رازیانه به بسته شدن و تنگ شدن منافذ پوستی شما كمك كرده و ظاهری آراسته به شما هدیه می‌كند.

پیاز+ عسل+ روغن سوسن سفید

كرم ضد چروك ویكتوریا ویژه خانم‌های 30ساله

بسیاری از زنان انگلیسی علاقه‌مند به شیوه‌های سنتی و طبیعی از انواع كرم‌ها و روغن‌های گیاهی برای پیشگیری از چین و چروك و آبرسانی به پوست‌شان استفاده می‌كنند. یكی از محبوب‌ترین كرم‌های طبیعی زنان قدیمی انگلیس كرم پیاز است كه از تركیب یك استكان آب پیاز با 3 قاشق روغن سوسن سفید و 4 قاشق عسل تهیه می‌شود. این مواد را به خوبی با هم تركیب كنید و آن را با حرارت یك تا 2 شمع حرارت دهید.

 
بعد از آنكه این مواد به خوبی با هم تركیب شدند، پس از گذشت 20 تا 30 دقیقه اجازه دهید این كرم در یخچال به مرور خنك شود. از این كرم می‌توانید هر شب یك لایه نازك روی پوست‌تان بمالید و فردا صبح پوست‌تان را با آب نیمه ولرم بشویید. این كرم آبرسانی بسیار خوبی به سلول‌های پوستی انجام می‌دهد و روند پیری سلول‌ها و بروز چروك‌ها را كند می‌كند.

جوانه گندم+ گلیسیرین+ گلاب

كرم جوانه‌گندم ویژه پوست‌های حساس مهم است

اگر پوستی حساس دارید و دائم در حال جست‌وجو در سایت‌ها و بروشورهای لوازم آرایشی و بهداشتی هستید تا كرمی مناسب و بی‌عارضه را برای پوست‌تان امتحان كنید بد نیست برای یك بار هم كه شده كرم دست‌ساز خود را برای حفظ شادابی و سلامتی پوست‌تان امتحان كنید. برای تهیه این كرم كافی است 3 قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم را با 3 قاشق گلیسیرین تركیب كنید و آن را به خوبی هم بزنید

 
تا خمیری یك‌دست تهیه شود. حین هم زدن این خمیر قطره قطره گلاب به مخلوط اضافه كنید تا این خمیر از هم باز شده و حالت روان پیدا كند. هم زدن را تا وقتی ادامه دهید كه این مخلوط به شكل كرمی نرم و روان درآید. این كرم را درون شیشه‌ای تیره‌رنگ و در یخچال نگه‌دارید و از آن برای مراقبت و شادابی پوست‌تان استفاده كنید.