اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خبر فوری: مرغ نخرید تا ارزان شود!

مجموعه : مجله خبری روز
خبر فوری: مرغ نخرید تا ارزان شود!

گران تر شدن مرغ در چند روز اخیر باعث آشفتگی بیشتر بازار شده است. از این رو از هموطنان عزیز تقاضا داریم با نخریدن مرغ به ارزان شدن آن کمک کنند!!

 

این روزها پیام هایی در شبکه های اجتماعی فضای مجازی از جمله وایبر و واتس آپ مبنی بر افزایش بی سابقه قیمت گوشت مرغ گرم در بازار تهران و ضرورت جلوگیری از ادامه این روند رد و بدل شده است. در این پیام ها عنوان شده اکنون که قیمت گوشت مرغ در بازارهای شهر تهران هر کیلو 80 هزار ریال است و با بی تدبیری ها تا نوروز به هرکیلو 100 هزار ریال می رسد بهترین راه برای مقابله با آن نخریدن مرغ است.

 

بر اساس این گزارش در این پیام ها از دریافت کنندگان پیام خواسته شده با خودداری موقت از خرید گوشت مرغ و خودداری از خرید، سهمی در ایجاد ثبات در بازار داشته باشند. در این پیام ها خواسته شده برای آگاهی شهروندان و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها به ویژه قیمت مواد خوراکی و مواد مصرفی روز جامعه متن پیام را درسایر شبکه ها و گروه های مختلف انتشار دهند.

 

بر اساس این گزارش گوشت مرغ گرم روزگذشته در بازارهای روز شهر تهران هر کیلو 83 هزار ریال عرضه شد که واکنش های منفی بسیاری ازمصرف کنندگان را در پی داشت.