اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

درخواست نبش قبر برای پسر گمشده

مجموعه : مجله خبری روز
درخواست نبش قبر برای پسر گمشده

مادری که جسد پسرش را گم کرده خواستار نبش قبر می باشد!

 

به گزارش ایران ناز: ایل تیر امسال پلیس جسد مردی را در یکی از خیابان های تهران پیدا کرد که بررسی ها نشان می داد بر اثر مصرف مواد مخدر فوت کرده است بنابراین موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران گزارش و جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد تا هویت وی مشخص شود، اما تحقیقات پلیس در این زمینه برای مشخص شدن هویت وی و یافتن خانواده اش بی نتیجه ماند تا این که با هماهنگی قضایی جسد مرد ناشناس به عنوان مجهول الهویه در گورستان تهران دفن شد.

 

با گذشت هشت ماه از کشف این جسد روز گذشته زن میانسالی با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران با ارائه مدارکی اعلام کرد جسدی که به عنوان مجهول الهویه در بهشت زهرا دفن شده، متعلق به پسر بیست و چهار ساله وی است.

 

وی در اظهاراتش گفت: پسرم هرازگاهی برای کار کردن از شهرمان در غرب کشور به تهران می آمد و مدتی بعد بازمی گشت. اوایل تیر امسال خانه مان ر ا به مقصد تهران ترک کرد تا در آنجا کاری پیدا کند. چند روز بعد تلفنی با ما حرف زد و دیگر خبری از او نشد و حتی تماس تلفنی هم نداشت. بنابراین زمانی که موفق به یافتن وی نشدیم به پلیس آگاهی شهرمان رفتیم و برای یافتن وی کمک خواستیم، اما جستجو ها برای یافتن وی بی نتیجه ماند تا این که دو روز پیش از طریق یکی از اقوام مطلع شدیم که پسرم مرده و در گورستان تهران دفن شده است. برای اطمینان به پزشکی قانونی رفتیم که با دیدن تصویر جسد مرد مجهول الهویه از روی دندان هایش که شکسته بود متوجه شدم او پسرم است. بنابراین می خواهم تا اجازه نبش قبر پسرم و انتقال جسد وی برای خاکسپاری در زادگاهمان صادر شود.

 

با توجه به این که اجازه نبش قبر باید با نظر مراجع تقلید صورت گیرد، با دستور قضایی قرار شد تا هماهنگی های لازم در این رابطه صورت گیرد و پس از اجازه از مراجع تقلید نبش قبر انجام شود و جسد مرد جوان برای خاکسپاری به زادگاهش منتقل شود.