عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

نمایشگاه الکامپ و آغاز آن

مجموعه : مجله خبری روز
نمایشگاه الکامپ و آغاز آن
هفته‌ای که گذشت بدون رویداد خبرساز و داغ سپری شد؛ زیرا اهالی فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را برای بزرگترین رویداد IT سال آماده می‌کنند.امروز ۵ شنبه آغاز نوزدهمین نمایشگاه الکامپ است و تقریبا همه اهالی IT را می‌‌توان در آن یافت.اما صرف نظر از رویداد بزرگ الکامپ، در هفته‌ای که گذشت یادآوری مجدد دو خبر خالی از لطف نیستند و خوب است.

امیر مسعود عطایی در این خصوص اظهار داشت: نمایشگاه امسال در مساحت ۲۲ هزار متر مربع برگزار می‌شود که نمایشگاه سال گذشته ۱۳ هزار متر مربع بوده است.دبیر شورای سیاستگذاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ افزود: ۵۹۳ شرکت در نمایشگاه امسال حضور دارند که از این تعداد ۲۰ شرکت خارجی هستند.

مدیرکل توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است.وی یادآور شد: در مدت برگزاری الکامپ نوزدهم، فضای نمایشگاهی تنها به الکامپ اختصاص دارد و هیچ نمایشگاه موازی برگزار نخواهد شد.

عطایی گفت: شرکت‌ها در ۱۲ گروه در نمایشگاه حضور دارند که از آن جمله می‌توان به گروه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت و دولت الکترونیک اشاره کرد.دبیر شورای سیاستگذاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تصریح کرد: دولت الکترونیک در مساحت ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع در دو سالن ۶ و ۷ حضور دارد که از ۳۰ مجموعه دستگاه اجرایی و نهاد تشکیل شده است.

وی توضیح داد: وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی، قوای سه‌ گانه، شهرداری و ناجا در سالن دولت الکترونیک حضور دارند و به ارائه خدمات الکترونیکی خواهند پرداخت.نوزدهمین نمایشگاه الکامپ ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. سالن‌های ۳۸، ۳۵، ۳۱B، ۳۱A، ۶، ۷، ۴۴/۱، ۴۴/۲، ۴۱B، ۴۱، ۴۰، ۴۰A و فضای باز در اختیار نمایشگاه الکامپ نوزدهم است.