عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نمایشگاه الکامپ و آغاز آن

مجموعه : مجله خبری روز
نمایشگاه الکامپ و آغاز آن
هفته‌ای که گذشت بدون رویداد خبرساز و داغ سپری شد؛ زیرا اهالی فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را برای بزرگترین رویداد IT سال آماده می‌کنند.امروز ۵ شنبه آغاز نوزدهمین نمایشگاه الکامپ است و تقریبا همه اهالی IT را می‌‌توان در آن یافت.اما صرف نظر از رویداد بزرگ الکامپ، در هفته‌ای که گذشت یادآوری مجدد دو خبر خالی از لطف نیستند و خوب است.

امیر مسعود عطایی در این خصوص اظهار داشت: نمایشگاه امسال در مساحت ۲۲ هزار متر مربع برگزار می‌شود که نمایشگاه سال گذشته ۱۳ هزار متر مربع بوده است.دبیر شورای سیاستگذاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ افزود: ۵۹۳ شرکت در نمایشگاه امسال حضور دارند که از این تعداد ۲۰ شرکت خارجی هستند.

مدیرکل توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است.وی یادآور شد: در مدت برگزاری الکامپ نوزدهم، فضای نمایشگاهی تنها به الکامپ اختصاص دارد و هیچ نمایشگاه موازی برگزار نخواهد شد.

عطایی گفت: شرکت‌ها در ۱۲ گروه در نمایشگاه حضور دارند که از آن جمله می‌توان به گروه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت و دولت الکترونیک اشاره کرد.دبیر شورای سیاستگذاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تصریح کرد: دولت الکترونیک در مساحت ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع در دو سالن ۶ و ۷ حضور دارد که از ۳۰ مجموعه دستگاه اجرایی و نهاد تشکیل شده است.

وی توضیح داد: وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی، قوای سه‌ گانه، شهرداری و ناجا در سالن دولت الکترونیک حضور دارند و به ارائه خدمات الکترونیکی خواهند پرداخت.نوزدهمین نمایشگاه الکامپ ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. سالن‌های ۳۸، ۳۵، ۳۱B، ۳۱A، ۶، ۷، ۴۴/۱، ۴۴/۲، ۴۱B، ۴۱، ۴۰، ۴۰A و فضای باز در اختیار نمایشگاه الکامپ نوزدهم است.