عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

عاقبت فرار مرگبار این زن خیانتکار با یک مرد جوان

مجموعه : مجله خبری روز
عاقبت فرار مرگبار این زن خیانتکار با یک مرد جوان
بهمن ماه سال گذشته ماموران پلیس آگاهی شیراز در جریان کشف جسد مردی در جاده صدرا قرار گرفتند. تیم جنایی پس از حضور در محل دریافتند مقتول مرد جوانی است که با شلیک گلوله از پا درآمده است.پس از بررسی های مقدماتی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و عامل جنایت را آغاز کردند.

یک روز پس از کشف این جسد مردی با مراجعه به کارآگاهان از ناپدید شدن مرموز برادرش خبر داد. او در شکایت خود اظهار داشت: من و برادرم برای پیگیری یک پرونده قضایی به شیراز آمده بودیم. او دیروز برای تهیه غذا از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. به همین خاطر نگران او هستم و احتمال می دهم بلایی سرش آمده باشد.در ادامه مشخص شد جسد کشف شده در صدرا متعلق به برادر این مرد می باشد که با شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

کارآگاهان برای افشای راز جنایت به تحقیق از برادر مقتول پرداخته که او مدعی شد من ساکن شهرستان نهاوند هستم. چند ماه قبل همسرم به همراه یکی از دوستانم از خانه فرار کردند. در این مدت برای یافتن آنها به چندین شهر سفر کردم. آخرین جایی که رفتم مشهد بود در آنجا متوجه شدم آنها خانه ای را در منطقه صدرای شیراز اجاره کرده اند به همین خاطر همراه برادرم برای یافتن آنها به شیراز آمدیم. روز حادثه برادرم برای تهیه غذا از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت.

کارآگاهان که احتمال می دادند مرد جوان از سوی زن و مرد فراری به قتل رسیده باشد تحقیقات برای شناسایی و دستگیری آنها را آغاز کرده و موفق شدند متهمان را در منطقه صدرا شناسایی و دستگیر کنند.مرد جنایتکار در بازجویی ها با اعتراف به قتل گفت: روز حادثه همراه همسر دوستم در منطقه صدرا در حال قدم زدن بودیم که با برادر شوهر او روبرو شدیم. مرد جوان به طرف ما حمله ور شد که من مجبور شدم با شلیک گلوله او را به قتل برسانم.زن جوان نیز در جریان تحقیقات با اعتراف به فرار همراه دوست همسرش ، اظهارات همدستش را تایید کرد.

با تکمیل تحقیقات، پرونده این جنایت برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شده و متهمان به زودی به ریاست قاضی عرفانی زاده و با حضور چهار قاضی مستشار – فارسی، رستگاری، مظفر و خسروانی – پای میز محاکمه قرار می گیرند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی