عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!

تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!
در سفر احمدی نژاد به سمنان تنها 8 تن از وزیران رئیس جمهور را همراهی كردند. با اینكه در اطلاعیه ها دیدار مردمی ساعت 30/8 اعلام شده بود اما رئیس جمهور ساعت 12ظهر وارد ورزشگاه شد و به همین دلیل بسیاری از مردم ورزشگاه را ترك كرده بودند.

 اكثریت حاضران در مراسم استقبال را مردم شهمیرزاد تشكیل می دادند كه با انبوهی از پارچه نوشته ها و پلاكارد خواستار ارتقای این بخش به شهرستان بودند. رئیس جمهور در واكنش این درخواستها گفت اجازه بدهید دهستانی برای آن درست كنیم تا بتوان شهمیرزاد را به شهرستان ارتقا داد.

 پس از پایان سخنرانی رئیس جمهور، وی و همراهانش با تكان دادن پرچم جمهوری اسلامی همراه با مردم سرود «ای ایران» را همخوانی كردند، پیش از اجرای سرود رئیس جمهور و همراهانش محل را ترك كردند و رحیم مشایی آخرین نفری بود كه با تأخیر محل را ترك كرد، وی با حركات دست تلاش می كرد با مردم ارتباط برقرار كند.

 وقتی رحیم مشایی در محل سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه تختی كنار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان نشست وی بسیار ناراحت به نظر می رسید و حاضر نشد با مشایی سخنی بگوید آیت الله شاهچراغی پس از اتمام سخنان رئیس جمهور به سرعت از محل سخنرانی خارج شد تا با مشایی مواجه نشود.

 استفاده مداوم و بی وقفه از سرودهای ایران گرایی در مراسم استقبال و همایش «حماسه حضور» غیرعادی به نظر می رسید.

 در آغاز همایش حماسه حضور علی الحسینی سردار بازنشسته سپاه كه اینك همكاری نزدیكی با دولت دارد با تأكید بر رقم زدن حماسه سیاسی در سال 92 و نام بردن از رحیم مشایی تعجب همگان را برانگیخت.

 در پایان مراسم اهدای نشان های ایثار و دانش در همایش حماسه حضور پس از اینكه همراهان رئیس جمهور از جمله آقایان زریبافان و دكتر الهام از سن پایین آمدند رحیم مشایی در كنار رئیس جمهور ماند و دوباره همراه با جمعیت حاضر سرود ای ایران با صدای خواجه امیری را همخوانی كردند كه حاضران این رفتارها را انتخاباتی قلمداد كردند.

 پنجشنبه شب تعداد زیادی از مردم به ویژه جوانان مهدیشهری در اعتراض قول مثبت رئیس جمهور برای ارتقای بخش شهمیرزاد از بخش های تابعه مهدیشهر به شهرستان، مقابل استانداری و محل اقامت هیئت دولت تجمع كردند، تجمع كنندگان از رئیس جمهور خواستند قول خود را به مردم شهمیرزاد پس بگیرد.

 پیرزنی كه در محل ورزشگاه به استقبال رئیس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در یك آتش سوزی جان خود را از دست دادند و حالا از رئیس جمهور می خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. این پیرزن این درخواست خود را خیلی جدی مطرح می كرد كه موجب خنده خبرنگاران و سایر مردم شد.

 یكی از مسئولان دولت درگوشی به خبرنگار كیهان گفت: به آقای شریعتمداری بگو كارت خیلی درست است.