اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیدا شدن این شکم پایان در قوطی کنسرو نخود سبز!!

مجموعه : مجله خبری روز
پیدا شدن این شکم پایان در قوطی کنسرو نخود سبز!!
به گزارش ایران ناز، محمد یک شهروند خرم‎‎آبادی است که متوجه وجود یک حلزون در قوطی کنسرو نخود سبز شد.وی با حضور در ایسنا منطقه لرستان، گفت: کنسرو نخود سبز با مارک مشهور را هفته گذشته از یکی از فروشگاه‎های سطح شهر خرم‎آباد خریدم بعد از بازکردن در قوطی، یک حلزون درون قوطی رویت کردم.
محمد ض ادامه‌داد: با دیدن این صحنه سوالی که به ذهنم خطور کرد این بود آیا حلزونی که در این کنسرو وجود دارد و پخته شده، برای سلامتی مردم ضرری ندارد یا مانند کرم حلزون برای پوست مفید است؟!
وی با بیان اینکه اگر به جای این حلزون یک موجود سمی مثل مارمولک وجود داشت و فردی از آن می‎خورد و به دلیل سم ناشی از آن از بین می‎رفت چه کسی باید جوابگو باشد؟ اضافه کرد: به منظور رسیدگی به موضوع به مدیر کنترل کیفی کارخانه سازنده تماس گرفتم و وی گفت از شما خیلی ممنونم که حلزون را داخل قوطی کنسرو دیده‎اید و اصلا عین خیالشان نبود، همین طور با مسئول دفتر پخش محصول در تهران صحبت کردم نه تنها جوابی برای این مهم نداشت حتی یک عذرخواهی ساده هم نکرد.

این شهروند خرم‎آبادی بیان‌کرد: روی در این محصول درج شده بود تولید 92/02/02، انقضا 94/02/04 و اصلا سری ساخت و ساعت تولید روی آن درج نشده بود.