اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نفوذ خبرنگار زن فرانسوی به داعش!

مجموعه : مجله خبری روز
نفوذ خبرنگار زن فرانسوی به داعش!

به گزارش ایران ناز به نقل از العالم، روزنامه “تایمز” در ویژه‌نامه یکشنبه خود با اشاره به ماجرای این خبرنگار زن فرانسوی نوشت: این روزنامه نگار که از ترس کشته شدن خودش را “ارلا” معرفی میکند، توانست از طریق اینترنت با یک فرانسوی به نام “ابو بلال” آشنا شود.

 

این تروریست از افراد نزدیک به “ابوبکر بغدادی” سرکرده گروه تروریستی داعش در رقه است.

 

ارلا خاطرنشان کرد که پس از ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی با نام جعلی؛ با فردی به نام “ابوبلال” آشنا شد.

 

ابوبلال در جریان این آشنایی به وی تأکید کرد که ده ها زن اروپایی به صورت هفتگی سفری پرخطر را برای رسیدن به سوریه آغاز می‌کنند، تا با یکی از اعضای داعش ازدواج کنند.

 

ارلا خاطرنشان کرد که ابوبلال در این صحبتها مدعی شد زنان پس از ازدواج با یکی از عناصر داعش، مانند شاهزادگان در کنار آنان زندگی می‌کنند.

 

به گفته این خبرنگار فرانسوی، به دختران و زنانی که می خواهند به سوریه سفر کنند آموزش داده می شود که بدون هیچ اثر و نشانه و یا حتی بدون گذاشتن نامه‌ برای خانواده، با ظاهری باز سفر خود را آغاز کنند؛ تا کسی نتواند آنان را تعقیب کند.

 

* ترکیه مقصد زنان اروپایی برای پیوستن به داعش
ارلا خاطرنشان کرد، که زنی به نام “مادر” در ترکیه از دختران و زنان اروپایی استقبال کرده و آنان را با خود می برد.

 

ارلا تأکید کرد که در صحبتهایش با “ابوبلال” متوجه شد که او جوانی است که ظاهر افراد متدین را ندارد؛ بلکه او فردی است که در یکی از مناطق فقیر پاریس بزرگ شده و بسیار علاقمند به شهرت و پول است؛ به صورتیکه با وجود ادعاهایش مبنی بر ضرورت تحریم کالاهای غربی، از او خواست هنگامیکه به فرودگاه می آید برای او عطرهای گرانقیمت بیاورد.

 

تایمز به نقل از این خبرنگار فرانسوی خاطرنشان کرد، ابوبلال فردی بسیار دروغگو بود و به صورت دائم حرفهایش را عوض می کرد، ولی تنها ویژگی قابل باور این تروریست آمادگی کامل او برای قتل و همچنین افتخار او به تعداد کسانی است که آنها را به قتل رسانده.