اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

رفتارهای دخترانه در یک رابطه

رفتارهای دخترانه در یک رابطه

پسری که با او قصد ازدواج دارین رو بشناسین

از او درباره علاقه مندیاش و سرگرمیاش بپرسین، علاقه مندی ها و سرگرمی های خودتون رو نیز با اون به اشتراک بذارین. برای مثال از او درباره رنگ مورد علاقه‌ش، کتاب، حیوان و یا هرچیز دیگه ای که دوس داره بپرسین.

 

همدیگه رو ببینین

از فرد مورد نظرتون اگه موافقه بخواین که باهم ملاقات حضوری داشته باشین. لازم نیست که حتما خودتون دوتا تنها باشین، میتونین با دوستان شما و یا دوستان او دسته جمعی بیرون برین، مثلا میتونین به رستوران و یا سینما برین.

 

هرگز بیش از حد به طرفتون وابسته نشین

از او انتظار نداشته باشین که هر روز با شما بیرون بیاد. از اون دسته دخترهایی نباشین که اگه قرار ملاقات با شما رو کنسل کرد، احساساتی بشین، هرکسی برای خودش تو زندگی برنامه هایی داره و به اندازه کافی سرش شلوغه. این مسئله رو درک کنین و بپذیرین. زمان هایی هم به همدیگه پیغام بدین و یا زنگ بزنین.

 

شیطون و پر هیجان باشین

بیرون برین و ورزشی که هردوی شما به اون علاقه مند هستین رو بازی کنین. برای مثال شما میتونین به او بسکتبال یاد بدین و اون هم بهتون فوتبال یاد بده. کارای پرهیجان انجام بدین، روی چمن بالانس بزنین، کاری کنین که هردوتون بخندین و باهم راحت تر و صمیمی تر بشین.

 

به چیزهای جدید علاقه مند بشین

چیزهایی که طرف مقابلتون دوس داره رو امتحان کنین و نسبت به علاقه مندی های او هم تمایل داشته باشین. باهم به هاکی روی یخ، تماشای فیلم های جدید و یا به دیدن یکی از ورزش های مورد علاقه ی او برین و با او همراهی کنین.