اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

پاك‌كننده مناسبی برای پوست

پاك‌كننده مناسبی برای پوست
اگر عادت به استفاده از آب و صابون برای شست و شوی صورت‌تان دارید، بهتر است كمی در عادات خود تغییر ایجاد كنید. متخصصان پوست می‌گویند، یكی از بهترین كارها برای مراقبت از پوست، استفاده از پاك‌‌كننده ملایم و مناسب است. اگر پوست چربی دارید و در طول روز وسوسه می‌شوید كه صورت خود را چندین بار با پاك‌كننده بشویید، در صورت استفاده از صابون و سایر محصولات تند، به پوست‌تان آسیب بیشتری خواهید رساند؛ زیرا نه تنها شست و شوی بسیار زیاد،
 
بلكه استفاده از تمیزكننده‌های نامناسب باعث خشكی و افزایش چین و چروك‌های سطح پوست می‌شوند. بنابراین تا جایی كه امكان دارد، پوست خود را كمتر بشویید و این كار را به دوبار در طول روز برسانید تا روغن محافظ پوست‌تان از بین نرود و پوست سالم‌تری داشته باشید و انعطاف پذیری پوست‌تان نیز حفظ شود. استفاده از مواد شوینده تند باعث خشكی، قرمزی، خارش، سوختگی، زخم، ترك و پوسته پوسته شدن پوست می‌شوند. بنابراین گذشته از كاهش دفعات شست و شو، از یك تمیز‌كننده مناسب برای شستن پوست‌تان استفاده كنید.

از وسایل مناسب و خوب استفاده كنیداگر شما بهترین لوازم آرایش را خریداری كرده و استفاده كنید، اما ابزار مناسبی برای استفاده از آنها نداشته باشید، این مواد خواص خود را از دست خواهند داد. مثلا فرچه سایه چشم باید نرم باشد و قلم موی رژگونه نیز وقتی با پوست‌تان برخورد می‌كند، احساس نرمی و لطافت به شما بدهد. اگر سایه از روی فرچه سایه ریزش كند، باید فرچه خود را عوض كنید.