اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کاندیداتوری سیدحسن خمینی از نظر فایننشال تایمز

مجموعه : مجله خبری روز
کاندیداتوری سیدحسن خمینی از نظر فایننشال تایمز

کاندیداتوری سیدحسن خمینی از نظر فایننشال تایمز

 

به گزارش ایران ناز روزنامه “فایننشال تایمز” با اشاره به ظرفیت های موجود در سید حسن خمینی برای تغییر بازی در انتخابات پیش رو می نویسد:”او می تواند به عرصه سیاست ایران شکل تازه ای بدهد. آقای خمینی 42 ساله و روحانی است و یکی از طرفداران فوتبال و در میان جوانان محبوبیت بالایی دارد. او تصمیم گرفته تا برای انتخابات مجلس خبرگان نامزد شود. او نخستین عضوی از خانواده حضرت امام خمینی (ره) است که به طور مستقیم از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1979 میلادی تاکنون به عرصه سیاست وارد می شود”.

 

به گزارش پایگاه خبری «تیک»،فایننشال تایمز در ادامه اشاره می کند که نوه حضرت امام (ره) با اصرار گروه های مختلف سیاسی و پس از مشورت با بزرگان سیاسی و روشنفکران تصمیم گرفت تا وارد عرصه رقابت های انتخاباتی شود و این موضوع از سوی آقای علی خمینی برادر وی در اواخر روز چهارشنبه مطرح شد.

 

فایننشال تایمز افزوده است که هنوز مشخص نیست که دلواپسان در مواجهه با اعلام این خبر چه واکنشی از خود نشان خواهند داد.

 

این نشریه در ادامه اشاره می کند که اعتدال گرایان می گویند که سید حسن خمینی مظهر و نماد کسانی است که می خواهند او جلوی تندروی های احتمالی را بگیرد.

 

فایننشال تایمز در بخش دیگری از گزارش خود اشاره می کند که اعتدال گرایان امیدوارند که با پیروزی در انتخابات ماه فوریه و کسب 290 کرسی مجلس ایران بتوانند شانس آقای روحانی برای انتخاب مجدد در انتخابات سال 2017 میلادی را افزایش دهند.

 

این روزنامه در پایان اشاره می کند که اعتدال گرایان امیدوارند که مشارکت سید حسن خمینی در انتخابات سبب تشویق مردم به مشارکت بالا و حضور در انتخابات شود.

 

فایننشال تایمز اشاره می کند که حضور کم مردم در انتخابات می تواند به نفع تندرو ها تمام شود”.