اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

آیا مکالمات در واتس آپ کنترل می شوند؟

آیا مکالمات در واتس آپ کنترل می شوند؟

افرادی که ای واتس آپ استفاده می کنند حتماً می‌دانند که در واتس‌اپ یک تیک در کنار پیام‌های ارسالی شما به معنای ارسال موفقیت‌آمیز و دو تیک به معنای تحویل‌داده شدن پیام است. حالا واتس‌اپ همچنین مشخص می‌کند کدام پیام‌های شما توسط مخاطب خوانده شده است.

 

 بدون این‌که لازم باشد اپلیکیشن واتس‌اپ خود را به‌روز‌رسانی کنید اگر علامت دوتیک کنار پیام‌هایتان به رنگ آبی درآمد می‌توانید مطمئن باشید که پیام‌تان توسط مخاطب خوانده شده است. چنین قابلیتی در فیس‌بوک مسنجر و همچنین وایبر با یک کلمه Seen به معنای دیده شده وجود داشت اما خوشبختانه حالا واتس‌اپ نیز چنین قابلیتی را فراهم کرده است.

 

 

آیا مکالمات در واتس آپ کنترل می شوند؟

همچنین با لمس طولانی هر پیام می‌توانید به صفحه Message Info دسترسی پیدا کنید که زمان دقیق ارسال، دریافت و خوانده شدن پیام را نمایش می‌دهد. به گزارش 9to5Mac همچنین چیز زیادی به افزوده شدن قابلیت تماس صوتی در واتس‌اپ باقی نمانده است. ویژگی‌های جدید واتس‌اپ در آخرین نسخه از این اپ برای iOS و اندروید گنجانده شده و به مرور زمان برای همه کاربران فراهم خواهد شد.

 

 
توجه: متاسفانه برخی شایعات (احمقانه!) در این خصوص منتشر شده که علامت تیک آبی نشانگر کنترل شدن مکالمات در این اپلیکیشن است. در هر صورت اگر این تیک آبی در تمامی مکالمات شما دیده نمی‌شود بدین خاطر است که یکی از طرفین هنوز آخرین نسخه این اپلیکیشن را نصب نکرده‌اند و مهمترین سوال در این زمینه این است که اگر قرار بر کنترل پیام‌های شما بود چه نیازی به زدن تیک آبی در صفحه‌نمایش شما بود؟!