اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

قرارداد نجومی این خانم زیبا و معروف با یک برند آرایشی

قرارداد نجومی این خانم زیبا و معروف با یک برند آرایشی

به گزارش ایران ناز، شنیده میشود "ادله" برنده جایزه بهترین ترانه متن در اسکار امسال قراردادی 10 میلیون دلاری با یک برند معروف لوازم آرایشی امضا کرده است. شایعاتی شنیده میشود مبنی بر اینکه این ستاره انگلیسی که اکنون چند ماهی است ساکن نیویورک شده است قصد دارد تا ملیت خود را تغییر داده و برای همیشه یک امریکایی باشد.

 

قرارداد نجومی این خانم زیبا و معروف با یک برند آرایشی

گزارشها نشان میدهد "ادله" 24 ساله که مادر یک فرزند است گفته بود به هیچ عنوان اسپانسر هیچ شرکتی نخواهد بود اما به نظر میرسد این مبلغ بالای پیشنهادی او را در تصمیمش مردد کرد و نهایتا پذیرفت تا با این شرکت قرارداد امضا کند.
یک دوست نزدیک او میگوید : این پول میتواند نقش زیادی در زندگی اقتصادی ادله داشته باشد و برای همین او این قرارداد را پذیرفته است.
در سال گذشته میلادی ادله که درآمدی 32 میلیون دلاری در کارنامه کاری اش داشت از ستاره هایی که برای برندهای معروف تبلیغات میکنند انتقاد کرده بود او در مصاحبه ای جنجالی اعلام کرده بود هرگز اجازه نمیدهد نامش در کنار هیچ برندی دیده شود.
او اکنون نام بزرگی در عرصه موسیقی محسوب میشود ، وی برنده جایزه اسکار ، گرمی و چند جایزه معتبر دیگر در این عرصه بوده است که اعتبار نام را بیشتر میکند و هر برند تجاری را وسوسه میکند تا برای دستیابی به بازار بهتر از نام او استفاده کنند.