عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

چه شد که تصمیم گرفتید وزنتان را پایین بیاورید؟

چه شد که تصمیم گرفتید وزنتان را پایین بیاورید؟
شاید مهم‌ترین دلیل من برای کاهش وزنم به نظرتان خنده‌دار بیاید ولی به خاطر عروسی برادرم تصمیم گرفتم که لاغر بشوم زیرا فکر می‌کردم که با آن وزن و اندام، اصلا لباس مناسب و زیبایی پیدا نخواهم کرد.سلامت: دلیل دیگری نداشتید؟چرا. وقتی که وزنم بالا بود، خیلی کسل و گوشه‌گیر شده بودم چون از چاق بودنم خجالت می‌کشیدم. به همین دلیل تصمیم گرفتم وزنم را پایین بیاورم تا روحیه‌ام تقویت شود و از این کسلی و تنبلی بیرون بیایم.

سلامت: رژیم گرفتن برایتان سخت یا آزاردهنده نبود؟به هیچ عنوان! من همه چیز در رژیمم داشتم و اصلا گرسنگی نمی‌کشیدم. سوپ، تخم‌مرغ، املت، انواع غذاهای پروتئینی، لبنیات و سبزیجات در رژیم غذایی‌ام وجود داشت و فقط نوع غذا خوردنم کمی تغییر کرد و بهتر است بگویم که دکتر کشاورز، شیوه غذا خوردن مرا اصلاح کردند.

سلامت: منظورتان از اصلاح الگوی غذایی چیست؟منظورم این است که حالا دیگر به جای شکر یا قند، شیرین‌کننده‌های طبیعی مانند خرما،‌ کشمش یا توت خشک را همراه چای مصرف می‌کنم یا اینکه گوشت بدون چربی می‌خورم و مصرف روغن را در رژیم غذایی‌ام بسیار محدود کرده‌ام و همان مقدار کم را هم از روغن‌های سالمی مانند روغن زیتون استفاده می‌کنم.سلامت: هنوز باید روند کاهش وزنتان ادامه داشته باشد؟خیر. من دیگر به وزن سلامت و ایده‌آل رسیده‌ام و دارم رژیم نگهدارنده را دنبال می‌کنم؛ رژیمی که در آن مواظب میزان خورد و خوراکم هستم تا دوباره دچار افزایش وزن نشوم.