اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اگر موقع خواب خر و پف می کنید این مطلب را بخوانید

اگر موقع خواب خر و پف می کنید این مطلب را بخوانید

اگر شما هم مانند بعضی از افراد هستید که  هشت ساعت در روز می خوابید اما باز به طور مداوم احساس افسردگی، خستگی، سردرد می کنید شاید دچار فشار خون و یا مشکل خاصی شده اید.

اما باید بدانید که این بیماری ها می تواند نتیجه خروپف که به نوبه خود، شایعترین علامت یک مشکل انسدادی سلامت آپنه خواب (OSA) باشد. در حالی که بسیاری از افراد از خروپف به عنوان یک مشکل کوچک یاد می کنند، تحقیقات نشان می دهد  که خروپف می تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد. دلیلش این است که برای افرادی که دچار آپنه انسدادی خواب (OSA) هستند ندانسته از توقف نفس و انسداد جزئی راه هوایی  رنج می برند. این زمانی اتفاق می افتد که فک، گلو، زبان و عضلات آن  موقع خواب شل می شوند.

خوشبختانه، اکثر مردم از خواب بیدارمی شوند وقتی که یک انسداد کامل و یا جزئی رخ می دهد ، اما می تواند برای سلامتی شما بسیار مضر باشد و قابل ذکر است که مردم بیش از 35 بیشتر در معرض خطر این بیماری ها هستند.. این بیماری ها شامل رفلکس اسید معده،  ادرارمکرر شبانه،   از دست دادن حافظه،  افسردگی،  دیابت و سکته است. درحال حاضر دستگاههای برای افرادی که دچار مشکل خروپخت هستند وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به پزشک و مشاوره با وی آن ها را تهیه کنید